Wpis z mikrobloga

Dlaczego Dziambor tak długo zastanawia się nad dołączeniem do list Korwina? Nadal wierzy w sukces ciastka (raczej nie, sądząc po twitterze), czy może boi się hejtu ze strony internetu? Bo jednak za miły dla Wiplerów i Korwinów to on nie był, a teraz będzie od nich startował :P

P.S.
Przez ostatni miesiąc pisałem, że głupotą jest jaranie się jakimikolwiek sondazami czy decyzjami na 3 miesiące przed wyborami i miałem rację. W miesiąc nie dość, że Kukizowi mocno spadło, to opuściło go większość ugrupowań + jeszcze miesiąc temu się śmiano, że KORWiN to koalicja, a idzie sama do wyborów, a co mamy teraz? Oba znane ugrupowania antysystemowe (KNP i RN) nawiązują współpracę z Korwinem. A przynajmniej częściowo. Pozyskanie Dziambora to dobry ruch, bo co by nie powiedziec o nim i jego failu w jednym z programów, to jednak został jedną z twarzy KNP i obraz będzie taki, że KNP trzyma z Korwinem, nawet jeśli nie całe.
#korwin #polityka
  • 17
@Wolnosciomierz: Z informacji które podają naczelne kuce tak wynika. Prime pisał, że RN częściowo znajdzie się na listach, no i Dziambor z KNP, a jak Dziambor, to pewnie jakieś osoby od niego także. Wszystkiego się dowiemy za tydzień, ale prawdopodobnie tak będzie.

@deyna: A co innego możesz znaleźć pod tagiem #korwin ?
@ediz4: Prawdopodobnie, ale Dziambor się zastanawia. Fox pisał na tweeterze, że czekają na decyzję Dziambora, a Dziambor u siebie w jednym twittcie wykonał mały, niepozorny ruch, wspominając, że tylko i wyłącznie Wipler głosował przeciw debilnej ustawie o niezdrowym żarciu - dotychczas jak pisał coś o partii KORWiN, to raczej to było coś złego.
@Dorogon: chodzi o to, że mam politykę na czarnej liście, wielu ma. Niezalogowani nie widzą wpisów z tym tagiem. Skąd mamy wszyscy wiedzieć jakie inne tagi dodać na czarną listę by tego nie widzieć. Szanuj innych użytkowników. Dziękuję, że otagowałeś.
Oba znane ugrupowania antysystemowe (KNP i RN) nawiązują współpracę z Korwinem. A przynajmniej częściowo. Pozyskanie Dziambora to dobry ruch


@Dorogon: Aha, czyli sam Dziambor ma oznaczać "oba znane ugrupowania"?

chodzi o to, że mam politykę na czarnej liście, wielu ma. Niezalogowani nie widzą wpisów z tym tagiem.


@deyna: Serio? Czemu? Za duże szambo?

Z KNP to wyciągnąć Stefana Oleszczuka, a nie jakiegoś tam Dziambora.


@WallyGator: On jest osobą obecnie
@big-pink: gdzieś czytałem, że nie chcą zniechęcać nowych do zakładania konta, szczególnie w czasie kampanii wyborczej wykop to śmietnik. Nie mam źródła i mogę się mylić.
@big-pink: Nope. Nie wiem o szczególach współpracy z RN, ale część RN jest pozytywnie nastawiona na współpracę z KORWiN i Liberty napisał, że powinniśmy być zadowoleni - wszystkiego dowiemy się za tydzień, więc na razie możemy się kierować jedynie sprawdzonymi źrodłami informacji - czyli wtajemniczonymi wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil150794: Co go jakiś gość z "bandy czworga" zaorał w sprawie emerytur, że według KNP emeryci w ogóle nie dostaną emerytur, bo nie będzie na to kasy. I Dziambor nie był w stanie tego obronić.