Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu prowadzę mały sklep w Zielonej Górze na Chynowie.

W swojej ofercie mam:

-Narzędzia ręczne (kombinerki, obcinaczki, piły, brzeszczoty, miarki, klucze itd.)
-Narzędzia ogrodowe (Łopaty, grabie, motyki...)
-Elektronarzędzia (Wiertarki, Wkrętarki, Szlifierki...)
-Wszelkiego rodzaju akcesoria (końcówki do wkrętarki/multiwkrętaka tzw. Bity, wiertła, pędzle, taśmy, odpowiednik WD-40)

Ostrze również wiertła. A w ciągu 2 tygodni stanie u mnie mieszalnik farb i tynków.
Można u mnie zamówić profesjonalne elektronarzędzia za poważne pieniądze marek takich jak DeWalt czy Metabo.
Sprzedaję też hurtowe ilości materiałów budowlanych z bezpośrednią dostawą do klienta (nie prowadzę składu)

Nie sprzedaję szajsu, a ceny mam mocno konkurencyjne szczególnie jeśli spojrzeć na wiertła.

Jak usłyszę że ktoś przychodzi z Wykopu - 10% rabatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/majsterklepkazg

#zielonagora #chynow #budowlanka #narzedzia #tanio
  • 29
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: To zależy od młotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mamy wielkiej marży, polityka sprzedaży jest bardziej nastawiana na coś w stylu "zarobić mniej, a sprzedać więcej".

@Shayien:

Jeszcze nie ale sprowadzę prawdopodobnie na następny tydzień. - porządne od marki Globus albo Rawlplug.
  • Odpowiedz
@Shayien: Używasz do rzeźbiarstwa elektrycznej strugarki? Czy może chodzi ci o jakieś tradycyjne narzędzie?

W jednym i drugim przypadku nie mogę podać ci ceny bo mój dostawca ma taki świetny system... Że ile coś kosztuje to ja się dowiaduje jak już zamówię.

Na pewno jednak sprowadzę wszelkiego rodzaju rzeczy do rzeźbienia czy też szeroko pojętej stolarki. A gdy już cenę poznam to nie zapomnę o tym napisać. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Heck: Witam kolege.

Widze ze nacisk kladziesz na dewalta, marka jak najbardziej jest ok, szczegolnie wkretarki. Ich ogromnym minusem jest ich tajemnicza gwarancja po rejestracji 3 lata gdzie niektore wersje kartonowe towarow np. Mlotowiertarki ja maja inne nie.
Metabo rewelacyjne pod wzgledem gwarancji,i szybkosci serwisu.
Hilti jak to hilti, nieustajace wycieki oleju w mlotach powyzej 40 J to u nich norma.... No i blokada po 1000 roboczo godzinach.
Macallister nie jest wcale taki zly, jesli bedziesz kiedys mial jakas wiertareczke rozbierz ja porownaj npz boschem psb.... Tam przynajmniej sa lozyska nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwiejus: Będą w dostawie pod koniec tygodnia. Wariant tańszy za około 60zł wariant droższy za około 80 zł od firmy Modeco Expert (średnia półka). Obie w kufrach z wymiennym grotami.

Być może mam coś dostępne od DeWalt, Black n Decker czy od Rapida ale w domu nie trzymam katalogów więc dopiero w poniedziałek sprawdzę.
  • Odpowiedz