Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegajzwykopem
Dzień pierwszy zaliczony-2,50km

No kurde mireczki nie śmiejcie się z moich 2,50km które dziś przebiegłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po x latach znów może uda się przywrócić wigor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak jazda na rowerze ma się nijak do biegania, na rowerku bez problemu przejeżdżam około 50km. A tu po 2.5km czuje się jak by mnie coś rozjechało

Stosowałem się do rad kolegi @Fiddler i poradnika danego przez niego http://treningbiegacza.pl/training-plans/plan-treningowy-od-zera-do-60-minut-ciaglego-biegu-10-najczestszych-pytan-zadawanych-przez-poczatkujacego-biegacza

Przypomniało mi się czemu przestałem biegać, otóż zaznaczyłem na obrazku które miejsce podczas biegu od zawsze mnie naku... boli jak jasna cholera odbierając chęci na dalsze zabawy z bieganiem. Dziś jakoś pykło ponieważ według treningu 1minuta marszu 1minuta biegu, wiec podczas marszu jakoś uspokajał się ból ale z mijającym czasem było coraz mniej ciekawie
źródło: comment_ucxBnUW10kuqLrVRQw2S2Jm44WDl36Ro.jpg
  • 9
@muak47: Dlaczego mielibyśmy się śmiać? Każdy kiedyś zaczynał :) Powodzenia cumplu, świat biegaczy stoi przed Tobą otworem :) I dużo zdrowia dla Ciebie :)
@Primusek: > Rwany, ostry, ciągły?

To jest kilka rodzajów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja dziele ból na dwie kategorie przepraszam za bluzgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? jak jasna cholera ale da się wytrzymać i #!$%@? jak jasna cholera i #!$%@? psychicznie ciężko wytrzymać, resztę rodzai bóli można pominąć boli to boli

A własnie ten jest tym drugim #!$%@?ącym który utrudnia wszystko, jeśli
@muak47: gratulacje! najważniejsze to się ruszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do bólu to mnie na początku ogólnie barki bolały, ale to normalne przy bieganiu, natomiast to był ból znośny, jak to jest naprawdę mocny ból to chyba nie powinno tak być. Może jakaś stara kontuzja?
@Primusek: dziekuje spróbuję na t-rexa

@Fiddler: kiedys mialem dosc poważnie zlamany obojczyk,ale nie sadze ze to to bo przy innych czynnościach tak nie bolalo. Zobacze nastepne biegania jak bedzie, mam nadzieje ze minie bo nie chce przerywać czegos za co sie wziąłem
@muak47: Może to być po prostu kolka obojczykowa. Nie wszystkich łapie, ale mnie na przykład tak. Trzeba się dobrze rozgrzać - wymachy rękami we wszystkie możliwe sposoby powinny załatwić sprawę. Sprawdź sobie, bo to 5-10 min machania, a biegasz bez bólu.