Wpis z mikrobloga

- Ci ludzie są poddawani dyskryminacji ze względu na poglądy. Ja nie jestem narodowcem, ale to jest niepokojące - tak o komentarzach dotyczących reprezentacji Ruchu Narodowego na listach Pawła Kukiza mówił na antenie Radia Kraków rzecznik Ruchu, Miłosz Lodowski


Tygodnik Wprost cytuje pana słowa: „Boję się, że możemy stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa”. Co pan miał na myśli?

- Tygodnik Wprost jest znany z tego, że ma dostęp do taśm. Zachęcam do określenia tej afery „taśmami Lodowskiego”. Jestem w niezłym gronie. Nie udzielałem wywiadu tygodnikowi Wprost od kampanii prezydenckiej.


To mają zrobić narodowcy?

- Dlaczego nie? To powód do dyskryminacji? W Polsce zajmujemy się od miesięcy tematami zastępczymi. One dotyczą mniejszości. Narodowcy mają większą reprezentację społeczną. Jak parlament ma odzwierciedlać społeczeństwo, to każdy głos powinien być słuchany. Ci ludzie są poddawani dyskryminacji ze względu na poglądy. Ja nie jestem narodowcem, ale to jest niepokojące. To wygląda jak polowanie na Żydów w III rzeszy.


http://www.radiokrakow.pl/rozmowy/milosz-lodowski-narodowcy-sa-dyskryminowani-ze-wzgledu-na-poglady/
#kukiz #referendum #polityka #ruchnarodowy
  • 17
@ex-03: A to nie sam Kukiz twierdził że Korwin chce topić niepełnosprawnych i strzelać do górników? xD
A teraz się dziwi że media robią z nim to samo, co on robił z innymi.

Beka.
@ex-03: Po prostu zaprzepaścił te 20% które mógł wykorzystać do walki z mediami i systemem, myślał że wykorzysta media, a to one go wykorzystały, a potem przetrawiły i wypluły.
taa zaprzepaścił


@ex-03: Wystarczy popatrzeć ile ludzi i środowisk od niego odeszło, a został opanowany przez dwie partyjki mające w sumie mniej niż 1% poparcia, podczas gdy on miał ponad 20%
@erbo: co do tych 20% to Lodowski tez powiedzial troszke prawdy. 20% to zgarnal Pawel Kukiz, nie ruch Kukiza. Niestety bylo to troche zgubne, bo wszyscy mysleli, ze skoro Kukiz zgarnal 20% to Partia Kukiz zgarnie tyle samo. No ale mozna bylo sie spodziewac, ze wlasnie tak nie bedzie. Przez to tez kazdy chcial byc w tym rewolucyjnym ruchu i kazdy chcial cos ugrac dla siebie. Sam Kukiz tego ogarnac nie
@000loki: Danie więcej niż jednej jedynki partyjkom (0,5% poparcia) typu KNP czy RN było jego gwoździem do trumny i rozpadu. Tego już nie cofnie, bo rozpad zaczał sie dawno temu od odejścia bezpartyjnych samorządowców.
weź już nie wymyślaj, tak bardzo opanowany, tylu ludzi odeszło. Wykop.pl zawsze pewne informacje


@ex-03: to nie informacje z wykopu tylko od źródła.
@erbo: Już widzę co byście napisali jakby nie dał więcej. OOOOOOOOO Kukiz agent rozwalił partie antysystemowe, co on w ogóle zaproponował. Wprowadzi samych komunistów, a inni nie mają szans. Co by nie zrobił to będziecie pluć jadem :) Faktem jest, że są wspólne listy i nie ma tam Korwina, chyba o to jest ten cały ból.
@ex-03: Misiu ale ja od początku cieszyłem się że nie ma tam Korwina, bo:
1) wiedziałem że to się rozleci
2) Korwin w takiej egzotycznej koalicji nie ma dla mnie żadnej wartości.

Więc pudło... i nie ma tu żadnych "byście" xD
@ex-03: Raczej to, że nie ma Korwina to się korwinowcy cieszą.
Nie ma bólu dupy, raczej regularna walka w Internetach, czego można się było spodziewać, część wspólnego potencjalnego elektoratu między Kukiz i KORWiN i tyle.
@Digger87: Sorry, ale Kukiz nikomu nie kazał walić w Korwina jak w bęben, w przeciwieństwie do Janusza. Ja nie wymyślam nieprawdziwych informacji i nie piszę, że Korwin to agent :) Więc nie pisz tu o regularnej bitwie, jak już to odpowiadam na zaczepki :)
@ex-03: Masz rację, chodziło mi właśnie o walkę jednostronną, trudno się dziwić, że kuce atakują silniejszego, mają wielowymiarowy interes w jak najgorszym wyniku Kukiza.