Wpis z mikrobloga

@neib1: ma znaczenie dla mojego dalszego przykładu, że nawet gdyby Duda i Kopacz byli równi stanowiskami to ona pierwsza podaje rękę. Ale dla zaistniałej sytuacji rzeczywiście nie ma.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? przecież ta sytuacja nie ma znaczenia, nie wiem czemu ludzie ją tak przeżywają xD. No ale spoko, temat zastępczy na kolejne pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: w takiej sytuacji podczas spotkań na wolnym powietrzu panowałby kompletny chaos. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania to najpierw podchodzi premier do prezydenta, potem minister do prezydenta, dalej wiceminister do prezydenta, w tym czasie premier grzecznie czeka aż minister do niego podejdzie po przywitaniu z prezydentem... i jedziemy dalej po kolei.
Prawda jest taka, że Duda odszedł za wcześnie a nie powinien. I jeżeli taki sposób postępowania wynika z protokołów
  • Odpowiedz
@Jotemov12: nie masz racji. Zawsze kobieta podaje rękę facetowi.
Natomiast w tej sytuacji liczy się hierarchia stanowisk, nie płeć, dlatego rzeczywiście Duda powinien wyciągnąć do niej rękę. (Co nie zmienia faktu że to ona powinna do niego podejść).

Ale w innych życiowych sytuacjach kobieta wyciąga rękę.
I wiem to właśnie z literatury, o której mówisz.
  • Odpowiedz
@c4-pl-: nie martw sie, wyemigrowałen, dobrze ze mam trochę ciapata urodę bo mnie przynajmniej nikt za Polaka nie bierze - z takim rządem to wstyd sie przyznawać. Obojętnie czy PiS czy PO
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: chodzi mi o to, że zawsze osoba wyżej w hierarchii wyciąga rękę, znamy to dobrze z tych obrazów w sejmie, gdzie dwóch jakichś polityków wyciąga do siebie ręce już z 15 metrów, żeby pokazać, że jest się ważniejszym. Tak samo jak osoba starsza się wita z młodszą
  • Odpowiedz
Natomiast w tej sytuacji liczy się hierarchia stanowisk, nie płeć, dlatego rzeczywiście Duda powinien wyciągnąć do niej rękę. (Co nie zmienia faktu że to ona powinna do niego podejść).


@mala_mi_123: i tu napisałaś dokładnie tak jak myślę
  • Odpowiedz