Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ, na kiedy planowane jest wznowienie dostępności inteligentnego okapu? Obecnie w żadnym sklepie nie można już go zamówić. Interesuje mnie zakup okapu oraz płyty indukcyjnej.
#solgaz #agd
  • 16
  • Odpowiedz
@Yuppy: Indukcja jest dostępna cały czas, na okap niestety trochę będzie trzeba poczekać. Certyfikacja sprzętu produkowanego przez polskie firmy nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli tylko możesz to napisz maila na biuro@solgaz.com.pl a gdy okapy będą gotowe to od razu dostaniesz wiadomość.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: a taki przybliżony czas oczekiwania na okap, to bliżej miesiąca, czy roku? :) Kompletuję właśnie sprzęt do kuchni i jeśli będzie to 1-2 miesiące, to spokojnie mogę poczekać, jednak musiałbym wiedzieć choćby w przybliżeniu, że przez ten czas okap się pojawi.

Okap był już chyba wcześniej w sprzedaży, więc certyfikację musiał już przejść. Czy ponowna certyfikacja jest związana z jakimiś zmianami konstrukcyjnymi, wprowadzeniem nowej wersji okapu, czy coś w tym
  • Odpowiedz
@Yuppy: był już w sprzedaży ze 2 razy ale ciągle coś udoskonalamy :)
Jak zapiszesz się na listę to prawdopodobnie jeszcze we wrześniu pojedyncze sztuki wyjdą od nas. Poza listą nie później niż w listopadzie
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: nie ma to jak dążenie do perfekcji :) Oby tylko pierwsze sztuki nie miały bug'ów :P

Wysłałem właśnie maila na biuro@solgaz.com.pl z prośbą o powiadomienie o dostępności. Pisałem jeszcze maila w piątek, niestety nie otrzymałem na niego jeszcze odpowiedzi. Chciałbym się dowiedzieć, czy gdzieś w Warszawie można zobaczyć okap oraz płytę indukcyjną na żywo? Ewentualnie czy planowane są w niedalekiej przyszłości jakieś targi, gdzie również byłoby można zobaczyć je w
  • Odpowiedz
@Yuppy: W Warszawie? Oczywiście!
Firma ETRADE, Al. Prymasa Tysiąclecia 62, 01-424 Warszawa, tel. 510-355-473, od pon-pt 09.00-17.00

Targi mamy planowane ale w Szczecinie, Dublinie i Amsterdamie
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: otrzymałem właśnie odpowiedź od E-TRADE (Electro-Outlet):

Nie posiadamy ekspozycji, aby pokazać Panu produkty na żywo. Solgaz wprowadził Pana w błąd.


Może jest więc jeszcze jakieś inne miejsce w Warszawie? :) Przypomnę, że interesuje mnie płyta indukcyjna i okap, płyta gazowa już nie, więc oglądanie tych ostatnich mija się z celem :)
  • Odpowiedz
@Yuppy: zróbmy inaczej, tak będzie szybciej: zadzwoń na ten numer i miłe panie w biurze powiedzą co i jak :)

Numer: +48 74 661 40 56. Ta firma z Warszawy ma jeszcze punkt w Poznaniu, tam na 100% mieli okap, przepraszamy za pomyłkę :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: no niestety otrzymałem odpowiedź, że nigdzie więcej w Warszawie nie da się zobaczyć Waszych produktów. No cóż, jeśli się to nie zmieni, to pozostanie kupić w ciemno :)

Czy przy zakupie okapu i indukcji jest szansa na jakiś rabat?
  • Odpowiedz
@Yuppy: A gdyby tak obejrzeć produkt w pudełku u Warszawskiego przedstawiciela?
Wtedy niestety nie uruchomi, ale mógłby otworzyć pudełko i dać obejrzeć...

A rabat zawsze możliwy, ale nie publicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Chętnie bym obejrzał, tylko gdzie? :) W E-TRADE od ręki indukcji nie mają, czas oczekiwania to około 3 tygodni. Okapu nie ma nigdzie. Nie udało mi się uzyskać informacji, czy ktoś jeszcze w Warszawie handluje Waszymi produktami.

Tak z ciekawości, zmiany konstrukcyjne wprowadzane w okapie zmienią jakoś istotnie jego parametry? Bo rozumiem, że wygląd raczej pozostanie bez zmian?
  • Odpowiedz
@Yuppy: Załatwione. Płyta dziś do 16 na 99% zjedzie z produkcji, przedstawiciel z Warszawy już potwierdził że ją odbierze jak tylko będzie gotowa. Umów się tylko na wizytę i gotowe :)

Okap zmieni się głównie w środku, na zewnątrz może minimalnie.
  • Odpowiedz