Wpis z mikrobloga

Poszukuję dobrego plecaka na laptopa. Głównie chodzi o przewożenie sprzętu na motocyklu, więc zależy mi na tym by plecak nie chłonął wody jak gąbka - przejazdy po mieście (do 10km).
Nie chciałbym wydać też niepotrzebnie zbyt dużej kasy, stąd pytanie czy warto kupić coś tańszego - do 100zł czy lepiej wybrać sprzęt z górnej półki ?

#laptopy #kiciochpyta #pytaniedoekspera #plecak
  • 3
@zly_dzien: poszukaj czegoś z wyższej półki, w końcu nie będziesz w nim woził byle pierdół. Przy regularnym użytkowania na pewno złapie cię deszcz a przy tanim plecaku to zaczniesz żałować pieniędzy wyrzuconych w błoto pierwszym deszczu czy nawet mżawce. Tańsze plecaki czy torby nadają się chyba tylko do sporadycznego przewożenia, wątpię czy w ogóle chronią przed deszczem.

ja mam takiego (druga sztuka w użytku): http://www.ceneo.pl/14327330 szkoda że już wycofany ze sprzedaży
@zly_dzien: ja mam wysłużonego JanSporta sprzed 15 lat. wstyd nosić, ale nie chce się pieron rozpruć, jest tylko upieprzony, uflejany z każdej strony, prany po dziesięciokroć i nic go nie rusza. Mimo to plan mam kupić dwa plecaki : jeden budżetowy do 100zł do wożenia bufetu do pracy i okazjonalnie lapka/aparatu, a drugi jakiś wypas Crumplera typowy pod lustrzankę z 2 obiektywami i wyciąganym pokrowcem na lapka. no ale ten to