Wpis z mikrobloga

@kizia_mizia2: Phi, ja miałem z mechanizmem pozwalającym na ustawienie konta nachylenia górnej części urządzenia, odpowiedzialnego za wyświetlanie pikseli. Niestety nigdy mechanizm nie działał prawidłowo, gdyż urządzenie wyświetlające piksele okazywało się zbyt ciężkie. xD
  • Odpowiedz
@kizia_mizia2: ostatnio do mnie do sklepu przyszedl dziadek z taka popsuta gra i pytal sie czy mamy, dalismy mu za darmo bo lezala iks lat, juz nawet w systemie nie wbita po tygodniu przyszedl i kupil wnuczkowi ps4 i pare gierek dobrze nabijajac nasza prowizje :3
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: snake'a nie było (tak mi się zdaje). Ale fakt, była strzelanka do spadających klocków.

TAK SAMO PEGAZUS. KARTDRIDRZ CZY JAK TO SIĘ #!$%@? WYMAWIA Z NAPISEM '999 GIER' A WSZĘDZIE TO SAMO GUWNO - TETRIS, INVADERS, #!$%@? MUJE I CZOŁGI. CZOŁGI I KACZKI NAJLEPSZE GRY EVER.
  • Odpowiedz
@kizia_mizia2: kiedyś napisałem list do Mikołaja, że chciałbym dostać GameBoy'a i dostałem właśnie to. Potem okłamałem rodziców, że "super prezent, o takim marzyłem". Ale tak naprawdę w środku byłem zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz