Wpis z mikrobloga

Witam, wczoraj zakupiłem kiere G25 ze stojaczkiem delux w okazyjnej cenie na allegro i teraz zastanawiam się w co będę grał jak przybędzie. Więc zapytuje: ktoś orientuje się czy gdzieś można dostać Assetto corsa w dobrej cenie?

#simracing #acleague
  • 16
  • Odpowiedz
@frogkiller: RaceRoom to nie zabawka na dłużej, bo niestety za wszystko dodatkowe trzeba płacić a w podstawce jest niewiele. Ale można się pobawić, bo fizyka i FFB jest dobry :) Dirt Rally, co zaskakujące, też daje radę :)
  • Odpowiedz
@RealAKP: No nie wiem, dla mnie to mega nierealistyczne jak jedziesz po prostej to kiera chodzi zupełnie luźno, dopiero jak mocniej skręcisz to znowu daje tyle siły, że nie wiadomo co się dzieje. Może to kwestia ustawień, bo teraz trochę ich jest, ale na default to porażka.
  • Odpowiedz
@RealAKP: R3E ma badziewną fizykę w darmowych autach. W większości płatnych już jest naprawdę niezła, a szykuje się jeszcze spory update niedługo. Niemniej warto mieć zainstalowane, bo czasem robią darmowe weekendy i można wszystkim pojeździć. Polecam DTM 92 i Group 5.

@frogkiller: Nawet bardzo sensowna. W międzyczasie możesz sobie wypróbować demko rFactora 2: http://rfactor.net/web/rf2/rf2dl/ Oczywiście jeśli Cię nie odstrasza troszkę kiepska grafika, jak na obecne standardy. W demku
  • Odpowiedz
no i nie możesz zapomnieć o rFactor 2, najlepsza fizyka, najlepszy FFB
możesz też spróbować iRacing, najlepiej zorganizowane ściganie online, ale płącisz subskrypcje i dodatkowe samochody i tory są płatne
  • Odpowiedz