Wpis z mikrobloga

#pytanie #wroclaw #fryzjer
Miraski szanowne, gdzie polecacie udać się na wizytę do fryzjera (strzyżenie włosów + przystrzyżenie 'brody')? Najlepiej w okolicach placu dominikańskiego. Z mojego ulubionego zakładu zrobił się 'barber shop' i jak wcześniej za taki zestaw płaciłem niecałe 30zł to teraz bez 50 nie podchodź ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z góry dzięki!
  • 14
@Slasiu: No wiem, że warto, masz tam wpływ na to jak cie obetna, pytaja czy okej, czy poprawic, czy tak jest dobrze, jak podciac co jak gdzie i po co :/

Bardzo popsuli?
@PanKara: ano. mi tak samo, wszystko zawsze ideolo ułożone, można było pogadać, do tego ta super pasta czy co to było do włosów co tak fajnie kokosem pachniało, no i z krzaku w ładną brodę. no cóż tak kończą zdrajcy i sknerusy :s
@Slasiu: tez za pierwszym razem poszedlem gdzies indziej, chcialem ja wyrownac bo mialem wystajace krzaki na ryju, scieli mi pol brody i 2 miesiace zapuszczania w dupe :/
@PanKara: chyba do nich zadzwonię się wyżalić i poopowiadać jacy są super :v poniedziałek bardzo, jakby to było mało to jeszcze by mnie jakiś baran na pasie rowerowym na kazimierza rozjechał jak wracałem