Wpis z mikrobloga

@Devastator: Jeśli mogę coś napisać to brałbym tańszy procesor i płytę główną w zamian za lepszą kartę graficzną. i5 4460 + b85-hd3 + gtx970. Imo większa przepaść wydajnościowa między tymi kartami graficznymi aniżeli między procesorami. Wołam @Murzinio może mnie poprze albo odradzi mój tok myślenia.
@Devastator: 4670k jest kompletnie bez sensu, w tej samej cenie jest 4690k z lepszą pastą pod IHS. Tak samo płyta, za 400zł lepiej weź MSI Z97-G43 bo B85 ma sens do procesorów z zablokowanym mnożnikiem i to w niższych cenach, nie za 400zł. W tej cenie można mieć też szybszy RAM. Zasilacz możesz wziąć tańszy żeby starczyło na cooler do proca, bo jego główna zaleta to możliwości OC. Jeśli chodzi o
@Devastator: A jeśli chcesz oszczędzić to najlepiej nie bierz coolera i weź póki co jedną kość RAMu. 8GB i tak w zupełności starcza do gier, a RAM najłatwiej dokupić w przyszłości. na coolerze i jednej kości RAMu oszczędzisz około 400zł. Biorąc 8GB nic nie tracisz na wydajności w samych grach, a ten proc jest bardzo mocny również bez OC, zawsze można go kręcić później po dokupieniu coolera.