Wpis z mikrobloga

@Quattroporte93: z obrazka 187k a tak na prawde ponad 300k (mam potwierdzenie na ten przebieg). I powiem tak, jak alfiarze oglądali auto to nikt nie kwestionował przebiegu :) Fotele zero zmęczenia, kierownika z gałką tak samo, boczki do prania w sumie tylko i będzie git. Jedynie konsola środkowa od kluczyków się zmęczyła więc ją okleiłem i w sumie nie idzie ogarnać że te auto ma ponad 300k :)

edit: nadruki na
@login_zajety_sic: Fachowiec starej daty powiedziałby, że latała tylko na długich trasach. Właśnie fotele, to jedna z najlepszych rzeczy w takich Alfach(odczucie subiektywne; zwłaszcza TI), a wysiedziane to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. A tak w ogóle jaki motor, JTD?
@login_zajety_sic: Z alf włąśnie 159 jest w moim guście no i kiedyś chorowałem na GT, ale jakoś stereotyp alfa+laweta sprawił że nie kupiłem, po prostu starałem się zminimalizować ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czasem żałuję, ponieważ nie robię wielkich przebiegów a mój samochód jest strasznie nudny. Rzygać mi się chce jak patrzę na takie same audi jak moje które mijam co chwilę
@Quattroporte93: bo trasy w sumie robiła głównie :) 1.9 16v
@nekti: 22, dla wygody je nosze bo nie musze siegac głeboko do kieszeni by je wyjąc, przydaje się gdy mam zakupy.
@muak47: proponowali mi GT na pierwszą alfę ale strasznie nie podobał mi się jej tył i środkowa konsola, teraz pewnie był brałbez zastanawiania w 1.9 jtdm lub 3.2 V6
@muak47: W ogóle silnik 1,9 turbodiesel od Fiata to jedna z najbardziej udanych jednostek. Szczególnie wariant 8v 120 KM. W 16V 150 KM problemem mogą być klapki w kolektorze, ale nie muszą. Ot, taki 1,9 TDI, tylko z drugiej strony barykady.