Wpis z mikrobloga

Nieważne jak rozwiąże się sprawa ze #zlotypociag , ale już teraz największym wygranym jest...miasto Wałbrzych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdej relacji pokazywany piękny zamek Książ, otoczka tajemnicy, złoto nazistów. Taka promocja jaką dostają teraz na świecie liczona jest w mln $$$. Czysty #wygryw ( ͡ ͜ʖ ͡)

A przecież do niedawna stawiane w jednym rzędzie z Radomiem, Sosnowcem itd.

Obrotne mirki z rejonu już powinny projektować koszulki, figurki z pociągiem itp. i ustawiać stragany w drodze na zamek :D

#walbrzych #wygryw
Sverc - Nieważne jak rozwiąże się sprawa ze #zlotypociag , ale już teraz największym ...

źródło: comment_O7jC5YZnvotgBRnME7essLmhG0qaOlJV.jpg

Pobierz
  • 21
@pkrr: Ja nie słyszałem xD Niewykluczone, że nieźle prosperuje i dobrze się tam żyje, ale raczej stereotypowo w Polsce nie jest postrzegane zbytnio pozytywnie.

Kojarzony głównie z zamkiem.
@pkrr: No to tak samo jak mielecka jest w Lublinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tymi strefami to jakieś jaja były i tylko niektóre miasta je porobiły, a później jak się okazało że dobre, to wszyscy zaczeli się podpinać xD

i średnio sie tu zyje xD


To rozstawiaj stragan :D
@pkrr: Byłem przed chwilą. Autobusy wycieczkowe stoją na tyłach palmiarni. Dziesiątki samochodów. Rejestracje: Niemcy, Warszawa, Gdańsk itp. Samoloty (cywilne) krążą. Na 64 kilometrze tabuny ludzi. Każdy pociąg musi trąbić i zwalniać.
Już w tamten weekend w Książu było 7000 gości.
@Sverc: Zależy co, bo "podejrzanych" miejsc jest co najmniej trzy. Na 61 km (ostry zakręt bliżej Świebodzic) jest dużo ludzi i GOPR. Na 64 km (dawna bocznica do Książa) mniej ludzi i żadnych służb. Na 65 km (przy wiadukcie do strefy) podobno dużo ludzi i policja. Na 65 km nie byłem teraz, bo nie wiedziałem, że jest taki typ. Zjem obiad i chyba tam podejdę ;)