Wpis z mikrobloga

#korwin #kukiz #beztytulupng

Irytuje mnie takie podejście, nie dość że człowiek popadł w jakąś straszną paranoje, bo wszędzie węszy agentów chcących rozbić ich jakże stabilne ugrupowanie, to jeszcze bezgranicznie uwierzył w to że to Kukiz odebrał Korwinowi min 10% głosów, najlepsze jest to że chwilę później napisze że Ci ludzie którzy mieli głosować na Korwina, a zagłosowali na Kukiza, odpuszczą sobie październikowe głosowanie, po czym śmie twierdzić że mają jeszcze szanse xD szkoda mi go trochę, wcześniej się śmiałem, ale teraz to mi trochę głupio.
Pobierz TheSjz3 - #korwin #kukiz #beztytulupng 

Irytuje mnie takie podejście, nie dość że ...
źródło: comment_7o1jQDcnSTmh4GIvt3LYn0oqwVtgNty5.jpg
  • 6
@TheSjz3: Nie trochę, tylko całkowicie, bo te 1,5% które Kukiz może odebrać Korwinowi może decydować o przekroczeniu progu. A nie oszukujmy się, Korwin w sejmie może zdziałać znacznie więcej niż zbieranina Kukiza.
@erbo: no ale ja nie twierdzę inaczej, w zupełności się z tobą zgadzam, mi chodzi o stan psychiczny i bezgraniczne oddanie tego człowieka, do tego stopnia że wszędzie dostrzega agentów systemu. To już lekko niepokojące jest.
@TheSjz3: Korwin zdziała tyle w sejmie co w parlamencie europejskim . Korwin gdy nie było Kukiza miał 4% . Korwin dalej ma 4% . Kukiz miał 20% i teraz przez opluwanie przez Korwinistów będzie miał 10%