Wpis z mikrobloga

#korwin #kukiz #beztytulupng

Irytuje mnie takie podejście, nie dość że człowiek popadł w jakąś straszną paranoje, bo wszędzie węszy agentów chcących rozbić ich jakże stabilne ugrupowanie, to jeszcze bezgranicznie uwierzył w to że to Kukiz odebrał Korwinowi min 10% głosów, najlepsze jest to że chwilę później napisze że Ci ludzie którzy mieli głosować na Korwina, a zagłosowali na Kukiza, odpuszczą sobie październikowe głosowanie, po czym śmie twierdzić że mają jeszcze szanse xD szkoda mi go trochę, wcześniej się śmiałem, ale teraz to mi trochę głupio.
TheSjz3 - #korwin #kukiz #beztytulupng 

Irytuje mnie takie podejście, nie dość że ...

źródło: comment_7o1jQDcnSTmh4GIvt3LYn0oqwVtgNty5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Nie trochę, tylko całkowicie, bo te 1,5% które Kukiz może odebrać Korwinowi może decydować o przekroczeniu progu. A nie oszukujmy się, Korwin w sejmie może zdziałać znacznie więcej niż zbieranina Kukiza.
  • Odpowiedz
@erbo: no ale ja nie twierdzę inaczej, w zupełności się z tobą zgadzam, mi chodzi o stan psychiczny i bezgraniczne oddanie tego człowieka, do tego stopnia że wszędzie dostrzega agentów systemu. To już lekko niepokojące jest.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Korwin zdziała tyle w sejmie co w parlamencie europejskim . Korwin gdy nie było Kukiza miał 4% . Korwin dalej ma 4% . Kukiz miał 20% i teraz przez opluwanie przez Korwinistów będzie miał 10%
  • Odpowiedz