Wpis z mikrobloga

Oczywiście 124 wykopy, nie ważne dlaczego, ważne, że czarny pobił białą kobietę. XD


@zordziu:

No tak, w końcu fakt pobicia dziewczyny za znalezienie się w złej dzielnicy jest kompletnie usprawiedliwiony.
  • Odpowiedz
Oczywiście 124 wykopy, nie ważne dlaczego, ważne, że czarny pobił białą kobietę. XD


@zordziu: Czy ja jestem nienormalny, że tylko mi nie robi różnicy pobicie ze względu na kaptur czy dzielnicę?
  • Odpowiedz
@ruszka: @Butterface:
Na prawdę nie rozumiecie, czy tylko udajecie?

Przecież tu nie chodzi o to, że komuś dzieje się krzywda, tylko o to, że czarny pobił białą. Co z kolei idealnie pasuje pod wykopowy trend.
W treści znaleziska mogło by być nawet, że nie czarny a latynos i nie kobietę a dwudziestolatka, a wykopki by nawet nie zauważyły, bo tytuł jest chwytliwy.

Super przemyślane zachowanie - wykopywać treści, które już
  • Odpowiedz
W treści znaleziska mogło by być nawet, że nie czarny a latynos i nie kobietę a dwudziestolatka, a wykopki by nawet nie zauważyły, bo tytuł jest chwytliwy.


@zordziu:
Po pierwsze: To tylko Twoje spekulacje.
Po drugie i setne. Wykop to nie kolektyw.

Możesz zakopać za treść nieprawdziwą i zgłosić moderatorowi.
Rozumiem bulwersować się tytułem, który jest przekłamany w celu uzyskania większej ilości wykopów, ten taki nie jest.
  • Odpowiedz
@zordziu: Zawsze beka z takich znalezisk, super wartościowa, ciekawa, dużo wnosząca informacja o jakiejś bójce kilka tysięcy kilometrów stąd. O taki wykop walczyłem.
  • Odpowiedz