Wpis z mikrobloga

Z konferencji przed meczem z Newcastle:

On transfers: “I’m available 24 hours a day and I have a whole team behind me working round the clock.”

On benefits of deadline-day dealings: "You have specific targets and then another becomes available because of something else [at the last minute]."

On the slow start: “It’s normal after two or three games that you’re not at 100 per cent.”

On Welbeck: “He should return after the international break.”

On Per and Kos: “Mertesacker is still ill and we will know more about Koscielny after he has a test.”

On Wilshere: He is recovering well and should be back in training after the international break.


Czyli w skrócie, Per nie zagra z NUFC, Koscielny ma szansę. Welbeck i Wilshere wracają po przerwie reprezantacyjnej (aczkolwiek znając historie kontuzji piłkarzy Arsenalu nie byłbym tego taki pewien), a o transferach nie dowiedzialiśmy się nic tak naprawdę.
#arsenal
  • 7
  • Odpowiedz
Tego też nie byłbym taki pewien. Tylko boję się, że czeka nas transfer klasy Kallstroma.


@PsychoKiller: Wydaje mi się, że już nie i Wenger skoczył w poszukiwaniach o kilka klas wyżej, więc teraz szuka tylko upgradu względem tego co ma, przykład co mam na myśli:
Szczęsny--->Cech
Koklę-->Busquets, Javi Martinez
Giroud-->Benzema
  • Odpowiedz
@Pustulka: W sumie racja. Jestem ciekaw, ile jest prawdy w plotkach o Krychowiaku. Bo mam wrażenie, że aktualnie to właśnie napad i defensywny pomocnik to najsłabiej obsadzone pozycje w klubie.
Jeśli chodzi o napad, to nie mam na myśli klasy Giroud. Tylko tak naprawdę mamy jednego napastnika w składzie
  • Odpowiedz
W sumie racja. Jestem ciekaw, ile jest prawdy w plotkach o Krychowiaku


@PsychoKiller: Pewnie nic, zbyt podobny zawodni do Koklę, Wenger szuka kogoś innego, lepiej podającego w stylu Busquetsa, Martineza.

Tylko tak naprawdę mamy jednego napastnika w składzie

Według Wengera 3: Giroud, Welbeck, Walcott
  • Odpowiedz
@Pustulka: Ale sądzę, że nawet Wenger zdaje sobie sprawę, że z Theo napastnik jest co najwyżej średni a Welbeck może w końcu wystrzelic, ale wcale nie musi. Póki co, okazuje się, że puszczenie Afobe było przedwczesne, mam nadzieję, że nie okaże się lepszy od Akpoma.
  • Odpowiedz