Wpis z mikrobloga

@Confileus: Albo jesteś głuchy, albo nie masz dobrego toru dźwiękowego, bo niskobudżetowe Sennheiser to naprawdę #!$%@?. No i jednak daj im się wygrzać. Jak masz integrę i chcesz jednak zainwestować trochę w jakość - kup DAC np. HiFiMeDIY Sabre DAC(taniej nie dostaniesz takiej klasy dźwięku) i tani wzmacniacz np. polski Mikroforum608. Superluxy to mimo ceny słuchawki, które pokazują co potrafią na droższym od siebie sprzęcie.
  • Odpowiedz
@kwovats: Mam kartę XONAR DG, teraz po skonfigurowaniu odpowiednio equalizera jest lepiej. Na pewno lepszy bas i dźwięk, chociaż nie mam tak że bym się zaraz miał spuścić.
  • Odpowiedz
@Confileus: Miałem Xonara D1, jak się przerzuciłem na aktualnego Sabre DACa(choć pewnie z tymi słuchawkami wzmacniacz byłby potrzebny) za mniejszą cenę, to byłem w szoku. Chodź generalnie jak ci się te słuchawki nie podobają teraz, to pewnie po zmianie sprzętu się nie będą podobać. Możesz im dać jeszcze trochę na wygrzanie i ew. odesłać do sklepu jak masz możliwość.
  • Odpowiedz
@kwovats: Dzięki za propozycję, ale 200zł aktualnie jak dla mnie to za dużo. Nie jestem jakimś melomanem, a ze słuchawek jestem zadowolony.. no tylko, myślałem że po tych wszystkich przeczytanych recenzjach to jakiś cud techniki, a tu tylko naprawdę dobry produkt - nie wiem czy do końca mnie rozumiesz. Może faktycznie taka zewnętrzna karta dźwiękowa polepszyła by mi dźwięk, ale nie jestem w stanie wydać teraz takich pieniędzy. A co
  • Odpowiedz