Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski spod #ubierajsiezwykopem!

Przychodzę dziś do Was w dość nietypowej sprawie. Przestrzegam was, byście pod żadnym pozorem nie klikali w poniższy link:

http://secondhanddandy.pl/2015/08/gentlemens-walk-on-tour-krakow.html

Kliknięcie w niego grozi zarażeniem się kryptoatencjonizmem, który to jest jedną z najgorszych i nieuleczalnych współczesnych chorób cywilizacyjnych, mogących w skrajnych przypadkach prowadzić nawet do zmiany płciowej orientacji. Mirabelki także uprasza się o niezaglądanie do rzeczonej relacji. Wirus kryptoatencjonizmu jest cholernie trwały i możecie stać się jego nosicielkami - wtedy wystarczy, że choć napiszecie do swoich niebieskich na Facebooku, przekażecie tym samym cyberkropelkową drogą owe świństwo i skażecie was oboje na niechybną zgubę i tysiąc lat atencyjności.

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #perelkizlumpeksu #wiwt #waywt
UszatyBloger - #niebieskiepaski spod #ubierajsiezwykopem!

Przychodzę dziś do Was w...

źródło: comment_qws7hPrHdJ2tDKm1vzfz60xv9XWQrHbo.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jest, czy tylko mi się wydaje, że można policzyć na palcach jednej ręki facetów z tego zdjęcia, którym pasuje ten styl?
  • Odpowiedz
@Pheasant_Soup: Open Sans, googleowy, na jesieni pójdzie do wymiany razem z całym designem.
Jedni gadają, narzekają, a ja wolę realnie coś zrobić. Ale inaczej się w tym kraju nie da, tylko się wychylisz, to już si znajdzie sporo takich, co cię okrzykną atencjuszem i będą próbowali wpędzić na powrót do szeregu :)

@Xizor: @pitus_bajtus: Prawdziwemu facetowi, jak mawiał klasyk, przystaje broda do aż do pasa. Ale
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: jasne, broda pasuje każdemu pod warunkiem, że 1. jest gęsta i solidna; 2. nie masz 160cm wzrostu. a przynajmniej dwóch z was nie spełnia obu tych kryteriów.
znowu to wygląda źle, lepiej niż ostatnio, ale nadal źle. jedynie ten blondyn wygląda naturalnie, no i żyd wygląda jak żyd (y). reszta jak zawsze.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Nie brakuje nam samokrytyki, czy ja w jakimkolwiek miejscu się wzburzyłem na to, co piszecie? Opinie opiniami, ale w swoim ciele trzeba się dobrze czuć. Taki to juz świat mamy, że wola jednostki obecnie wyżej stoi nad wola ogółu w pewnych kwestiach :)

@pitus_bajtus: Czyni, nie czyni - zgodziłeś się, że przystoi. Nie czuję potrzeby udowadniania czegokolwiek, wystarczy mi codzienny #profit w postaci szczerzących się
  • Odpowiedz