Wpis z mikrobloga

  • 1
@spontan1: szkoda, bo ta jest za ciężka, a potrzebuje tylko kinomana. Mam premium, chociaż dla siebie używam praktycznie tylko Genesis. Ale na kinomanie będę miał kreskówki z lektorem dla dzieciaka
  • Odpowiedz
  • 1
@spontan1: w sumie dzisiaj zauważyłem - miałem z miesiąc RPi odpięte od tv i chciałem młodemu minionki włączyć. Te z 2015 dopiero któreś zródło z kolei zadziałało, natomiast po próbie odpalenia tych z 2010 nie wyświetlał listy hostingow, tylko od razu zródło niedostępne. Jak mi młody zaśnie, to sprawdzę jakies seriale, które mam dodane do biblioteki
  • Odpowiedz
  • 0
@spontan1: mało jest ogólnie źródeł ostatnio na niektórych serialach, nawet True detective aktualny sezon to jest vkbox i jakieś śmieci.
  • Odpowiedz
@xcccx: Ale własnie u mnie nie chodzi o źródła włączam wyszukiwanie wpisuje dany serial i nie wyszukuje .Jak włącze kodi jako pierwszą wtyczkę to działa
  • Odpowiedz
@xcccx: w przypadku seriali w Genesis to większość źródeł jest z Real-Debrid. Trzeba mieć opłacone premiom ale wtedy masz lepszą jakość i szybsze źrodła. Cena nie jest taka wygórowana bo €9 za 3 miesiące.
  • Odpowiedz