Wpis z mikrobloga

@vision_of_satan: Zaccardo jeszcze jest. Kazali mu szukać sobie klubu, nie dostał nawet przydziału numeru na koszulce, było parę propozycji, ale on woli brać hajs w Milanie za siedzenie na trybunach - ambitna sztuka! :D
  • Odpowiedz
@jamtojest: Z 11 napastnikami i takim geniuszem na ławce jak nic wygramy Ligę Mistrzów nawet się do niej nie kwalifikując. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak do końca mercato nie przyjdzie klasowy pomocnik to na nowy sezon trzeba będzie się zaopatrzyć w duże ilości alkoholu.
  • Odpowiedz
@vision_of_satan: Taka była do niedawna polityka Milanu i w sumie trudno się dziwić. Mając okrągłe zero jako budżet transferowy, musieli czymś kusić piłkarzy, którym kończyły się kontrakty. Stąd takie kwiatki.

@Murzinio: Ja to i tak do oglądania Milanu zawsze zasiadam z zapasem alkoholu ;)
  • Odpowiedz
@4ndrew: Ja akurat o obronę jestem dziwnie spokojny. Mexes z Zapatą dawali radę już wcześniej, a teraz jest jeszcze Romagnoli, który moim zdaniem powinien wypalić spokojnie. Ely też może być kotem, mimo pechowego początku. Zostanie solidny Zapata i ktoś z dwójki Paletta - Alex. A na boku jeśli De Sciglio się ogarnie, to mamy trzech naprawdę mocnych zawodników (z Abate i Antonellim). Na ligę to wystarczy w zupełności. Oczywiście za rok
  • Odpowiedz