Wpis z mikrobloga

@hypation: nie mam, choć rzeczywiście wolę koty od psów. Mnie nawet nie drażni powielanie takich opinii jak w pierwszym poście, to przecież memy, więc naturalne jest, że mutują i replikują się w kulturze. Przeszkadza mi tagowanie takich postów #logikarozowychpaskow. Zaglądam do tagu, żeby pośmiać się z przedstawicielek własnego gatunku, jak odstawią coś grubego, a tu trafiam na coś takiego. No błagam cię XD
@hypation: Te zimne oczy robią coś innego. Za joemonter "Zwierzak ten ma zwyczaj długiego wpatrywania się w oczy swego właściciela. Potrafi to robić bez mrugnięcia powieką. W tym momencie kot skanuje mózg swojego pana szukając w jego umyśle najsłabszych punktów. Dodatkową funkcją gapienia się jest hipnotyczna manipulacja. Człowiek potraktowany sierściuchowym okiem wykona każde kocie polecenie, po czym obudzi się nie pamiętając wydarzeń sprzed kilku minut. W ten sposób koty zdobywają pożywienie,
@hypation: Dlatego że kot jest dosyć dobrą namiastką ludzkiego niemowlęcia i zaspokaja w pewien sposób instynkt macierzysty kobiet. Zwróć uwagę że kot jest podobnej wielkości jak niemowlę, ma okrągłą głowę jak dziecko, mały nosek, duże, okrągłe oczy, daje się głaskać i nosić na rękach.
czym się zajmujesz na co dzień?


@wonsz_smieszek: hmm, jak to powiedzieć, żeby nie powiedzieć zbyt dużo? Powiedzmy, że na co dzień zajmuję się wyszukiwaniem i przetwarzaniem informacji (i nie, nie jestem silnikiem przeglądarki, który zyskał samoświadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)).