Wpis z mikrobloga

Na wykopie podczas rejestracji powinien być taki quiz z czasem na odpowiedź (eliminowałoby to szukanie w google) pozwalający określić przybliżony wiek pacjenta który zakłada konto. Później w profilu powinna być wyświetlana informacja (generacja X/Y/Z itp.) Mógłbym z bomby poczarnolistować wszystkich 12-18 latków.

Tak mówię ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #wykop
  • 20
@lizakoo: to że bym cię nie czarnolistował nie oznacza, że należysz do starszych :) nigdzie nie powiedziałem żeby zrobić dwie kategorie a podzielić ludzi na generacje - których mamy co najmniej kilka.
@newerty:

Np. czym była powódź tysiąclecia - bez szukania w google żaden gówniak ci na to pytanie nie odpowie. Albo 'Czym był okrągły stół?'


To są pytania sprawdzające znajomość historii, a nie test na dojrzałość. Nawet 12latek, który uczy się w szkole historii znałby albo przynajmniej kojarzyłby takie pojęcia jak "okrągły stół" czy "powódź tysiąclecia", oczywiście mowa o tych którzy się uczą, a nie którzy tylko chodzą na lekcje.
Jeśli już
@gonorrhoea: pytań nie trzeba ograniczać do 2-3. Po prostu uważam że taka segregacja byłaby fajna, niezależnie od tego jakby się odbywała. Jak dla mnie to może nawet być weryfikacja numeru pesel i dowodu osobistego. Serio nie robi mi to. Chcę mieć tylko świadomość, że na niektóry sprawy wypowiada się gość mający 14 lat.
@newerty: Pisałeś wcześniej o quizie i o pytaniach z wiedzy powszechnej, więc do tego się odnosiłam. A co do samej segregacji to dla mnie bez różnicy kto ile ma lat, jeśli pisze mądrze na dany temat i widać, że ma pojęcie o czym rozmawia to wiek jest dla mnie mało istotny. Łatwo poznać tutaj po paru wypowiedziach kto ma coś w głowie, a kto traktuje wykop jako tylko portal ze śmiesznymi
@gonorrhoea: Jasne i 15 latek może powiedzieć coś mądrego, ale jak widzę teksty 'zlikwidować zus' to wolałbym wiedzieć czy pisze to gówniarz nie mający pojęcia o tym o czym pisze, czy to ktoś dorosły któremu powinno być wstyd za to co gada. W takim wypadku 15 latkowi mógłbym wybaczyć, ale sobie dorosłej już nie.