Wpis z mikrobloga

#motocykle Kupię Kawę zx6r rocznik 2008+ lub Yamahę R6 rocznik 2008+, z małym realnym przebiegiem, chętnie po szlifie, byle rama i lagi były proste.

Piszę tutaj bo strasznie ciężko znaleźć coś rozsądnego, ceny moto wariują ;)
  • 13
@mambol: bo jest wygodna, a na winklach kufry robią out ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
pomijając to, realny przebieg znajomych na sportach to jest 5k rocznie (praktycznie po samej jezdzie w miescie) wiec sobie dodaj to do 7dmiu lat ;p jak chcesz moto z pewnym przebiegiem w tych latach to albo sobie musisz je sciagnac zza granicy osobiscie albo kupic max 2-3 letnie
@Stitch: wydaje mi sie, ze mozesz miec racje. Nie mam sporta ale faktycznie po samym miescie liczac, to robie wlasnie ok. 5 tys. rocznie. No chyba, ze istnieje jakas grupa weekendowych zapindalaczy po jednej ulicy aby #!$%@? ludzi w nocy, tam faktycznie moga miec male przebiegi;)
@Dabrus: jak raz poczujesz przycieranie w winklu kolanem przy 150 km/h to już nic nie będzie takie samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) znudziła mi się ulica, jeśli wrócę to na supermoto i będzie prawidziwy terror
@mambol: ach, rozumiem. Madry wybor w takim razie, na torze sobie poszalejesz bez wiekszych obaw. Ja wole powolne pyrkanie po bocznych ulicach;) Lewa w gore i byc moze do zobaczenia na ulicy na supermoto w przyszlosci;)