Wpis z mikrobloga

TL;DR: Cyganie próbowali nas okraść

Mirki, no #!$%@?, rasizm to jedna z ostatnich rzeczy o którą można mnie posądzić, ale to już przeszło granicę. Przywyczaiłem się już, że co drugi dzień na SKM we Wrzeszczu romskie dzieciaki coś #!$%@?ą, ostatnio jeden rzucał balonami z wodą z peronu na schody w ludzi. No super zabawa bulwo.
Ale teraz się #!$%@?łem totalnie. Jestem obecnie w domu rodzinnym na wiosce, jak wiadomo w wielu wiejskich domach raczej drzwi sie nie zamyka na zamek w dzień. No i wczoraj dwie romskie baby wbiły sobie do mnie do domu, zadnego pukania, tylko otworzyły drzwi i w długą. Mnie akurat niestety nie było w domu, była tylko mama. Akurat na farcie była w kuchni więc momentalnie ich zauważyła. No i się pyta #!$%@?.jpg a one ze mają jakieś gówna na sprzedaż. No i wyprosiła je jak najszybciej. Oczywiście coś tam pomrukiwały ale jednak bez wiekszej awantury wyszły.

No i słuchajcie, mamy sąsiadów, z którymi jakieś 15 minut przed zajsciem moja matka rozmawiala. Dzięki temu zajarzyła, że teraz pewnie pójdą do nich a tam pusty dom bo siedzieli w ogrodzie z drugiej strony. No i tak było. Minęło może 2,5 minuty a te baby już w mieszkaniu i sąsiadka mówila potem ze juz miały jakąś szuflade otwartą. Matka wyszła z domu i poleciała za nimi, zobaczył to ziomek z ich samochodu i i zaczął trąbić, a one szybko wybiegły i z mordą do mojej matki ze hurr durr one pukały no ale nikt nie otwierał yo weszły. NO SUPER BULWO!!!!!! Wsiadły szybko do samochodu i odjechały zielonym peugeotem tak szybko, że nikt nie skumał zeby spisać tablice czy coś.

No ja #!$%@?, co za podludzim.
Fart, że akurat matka była w domu, bo na codzien w godzinach od rana do około 16 jest tylko moja babcia lvl80 i nie wiadomo co by jej zrobili jakby sie wbili a byłaby tylko ona. Ja #!$%@?!

Post wrzucam jako przestrogę, bo jeżeli ktoś nie zamyka drzwi to może jednak warto zacząć, moi rodzice na pewno zaczną!

#cyganie #oszukujo #oswiadcznie #przestroga trochę też #niewiemjaktootagowac
  • 11
@pawelczixd: u mnie po wsi też chodzą. Trójkami. 2 zagadują, a trzecia ogarnia dom... Na szczęście wieść się po wsi szybko niesie i mam nadzieję, że już nikt nie wpadnie na pomysł, żeby je wpuścić.
@korynt: być może, ale na wsi jednak panują troszkę inne niepisane zasady. Rodzice co chwile wychodzą na podwórko więc zamykanie jest troche niepraktycznie i większosc ludzi jest tu przzywczajona do niezamykania. W Gdańsku nigdy mi sie nie zdarzyło, tu jak jestem sam też się zamykam, ale jak tu przemówić babci czy nawet rodzico, którzy już swoje lata mają.
@pawelczixd: tak #!$%@? moją babcię ale żeby było smieszniej musialy wejsc przez okno bo babcia jak idzie spać to zawsze zamyka drzwi. No i wujek co mieszka za płotem patrzy ktoś się kręci po całym domu idzie tam patrzy drzwi zamknięte wrócił po klucz bo u siebie ma zapasowy wraca a tu juz pusto w domu. Na szczęście zginęły tylko 2 stówy które i tak były schowane więc ewidentnie dom przeszukiwały.