Wpis z mikrobloga

@donOGR: No to mamy jedną rzecz na korzyść jedynki. Grafika, muzyka, model jazdy, strzelania, sterowanie i cała reszta na korzyść Mafii 2. Nie dlatego że uważam Mafię 1 za gorszą czy Mafię 2 za lepszą, ale wnerwia mnie takie stękanie jak np. Gothic>Wiedźmin3. Ja rozumiem że fajnie się wspomina stare gry, sam ma sentyment do Mafii 1, GTA3 czy Duke Nukem ale nigdy nie powiem że to lepsze gry od
  • Odpowiedz
@Firo: Mafie 1 przeszedłem znowu dwa lata temu i bawiłem się tak samo dobrze, jakby grał za pierwszym razem. Do 2 nawet nie chce wracać, przeszedłem i poszła w kąt. Jest nijaka w porównaniu ze swoim solidnym pierwowzorem. Nie patrzę na grafikę, muzykę, model jazdy, czy strzelanie, bo to są aspekty na które ma wpływ rok wydania gry, a na przyjemność z grania.
Postacie które zapadają w pamięć przez to,
  • Odpowiedz
@Firo: To prawda, ale model strzelania jest znakiem czasu. W czasie, gdy Mafia 1 wychodziła system osłon nie był standardem, podczas gdy wyszła Mafia 2 był. Co nie zmienia faktu, że system strzelania z Mafii był świetny. Sam rozrzut broni robił wrażenie, przez co był bardzo realistyczny. W takiej serii GTA bronie nadal nie mają rozrzutu.
  • Odpowiedz