Wpis z mikrobloga

@Airbooz: Na wesela (i w ogóle typowo klasycznym ubiorze) trudno mówić o jakichś trendach, bo to się raczej nie zmienia. Dobrze dopasowany garnitur, najlepiej granatowy, zawsze jest na czasie.
@Wypalcowany: dał dobrą propozycję, ale jeżeli mogę wtrącić swoje trzy grosze, to do brązowych butów spoko, ale do czarnych bym raczej dobrała krawat i poszetkę w innym kolorze, na przykład bordowy.
@Airbooz: Żle przeczytałem, myślałem, że chodzi Ci o koszule :D Granatowy garnitur nigdy nie wyjdzie z mody, za pomocą dodatków możesz zmienić z mniej oficjalnej wersji na bardziej oficjalną. Ogólnie od czarnego garnituru trzymaj się z daleka, zakłada się go tylko na bardzo oficjalne wieczorowe okazje oraz pogrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Airbooz: To niczego nie zmienia ;) Z jednej strony może być Ci trudniej znaleźć, jeżeli masz nietypowe wymiary, ale z drugiej na wyprzedażach możesz coś wyhaczyć (w Bytomiu i Vistuli teraz mają do -70% zazwyczaj właśnie na mniej popularne rozmiary).
Tutaj w razie czego masz jeszcze infografikę jak powinien się materiał układać i na co zwracać uwagę.
KaczuszkaSpodDzbanuszka - @Airbooz: To niczego nie zmienia ;) Z jednej strony może by...

źródło: comment_KPPShDoVIlakZ2R4hlrEGeCCpScyUaU7.jpg

Pobierz
To jest klasyk, to nigdy nie wyjdzie z mody, bo nie jest modą, tylko klasyczną elegancją.


@PokeMan: Jednak zobacz sobie filmy z 2002, jak wtedy były krojone garnitury i spodnie. Teraz wszystko jest slimowane, wcześniej normalne było noszenie worków na kartofle.

zawsze myslalem ze czerń jest klasyką.


@Airbooz: owszem jest ale na pogrzeb.
Polecam stosować się do trzech kontrastów: Garnitur ciemny, koszula jasna i krawat szkarłatny xD
tu masz o
Jednak zobacz sobie filmy z 2002, jak wtedy były krojone garnitury i spodnie. Teraz wszystko jest slimowane, wcześniej normalne było noszenie worków na kartofle.


@Gacrux: Zobacz sobie Rabina Jakuba z 1974 r., Fares ma szary/brązowy, dobrze dopasowany, Slimane to już w ogóle... W Ameryce zawsze mieli i lubili obszerne, wszędzie indziej od dziesiątek lat garniaki są dopasowane.