Wpis z mikrobloga

Bitcoin w przyszłości wyprze metale szlachetne jako bezpieczną przystań dla inwestorów. Ja w to wierzę, ja jestem tego pewien i ja to wiem. Kwestia nie "czy" tylko "kiedy"?

Dlaczego tak się stanie to raczej oczywiste ze względu na to, że od zawsze ludzkość parła do przodu a nie cofała się w rozwoju. Mamy XXI wiek złoto jest przeżytkiem i nie wyobrażam sobie cofnięcia się w rozwoju i używanie złota w rozliczeniach nawet gdyby wojny walutowe, które obecnie dzieją się na świecie zakończyły się upadkiem systemu fiat.

To to się dzieje w tej chwili z kursem nie ma kompletnie znaczenia. Cały czas mam nadzieje, że bitcoin zaliczy naprawdę kompletne dno, może $100 albo nawet niżej, trzymam kciuki za to prawie modlę się o to ;) Dałoby mi to okazję do załadowania się naprawdę konkretnie przed odbiciem od dna. Jeżeli ten spór XT ma wpływ na cenę to jest to błogosławieństwo i dzięki mu za to!
Kompletnie nie ma znaczenia co dzieje się w społeczności bitcoin bo i tak koniec końców będzie rozwiązanie.
Dlaczego wiem, że będzie rozwiązanie? Dlatego, że siedziałem w innych kryptowalutach długo i bywały sytuacje, że jakaś kryptowaluta padała kompletnie i zawsze ale to zawsze znajdowało się rozwiązanie a inwestorzy odzyskiwali zainwestowane pieniądze. Do tego żeby taka sieć przetrwała potrzeba było tylko chęci, użytkowników i deweloperów (programistów) a tych rzeczy sieci bitcoin nigdy nie zabraknie. Znowu dlaczego? A no dlatego, że jest to największa sieć na świecie ma największą na świecie liczbę użytkowników i deweloperów czyli skalę adopcji a skala adopcji jest to ogromna siła bitcoina. Jeżeli nawet malutka sieć jest w stanie przetrwać wszystko jak ma jakichś użytkowników, deweloperów i chęci to niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem największa sieć na świecie mogłaby upaść??? Jest to poprostu NIEMOŻLIWE.
#btc #bitcoin #ltc #litecoin #zloto #srebro
p.....4 - Bitcoin w przyszłości wyprze metale szlachetne jako bezpieczną przystań dla...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobro zawsze zwycięża? Zwycięża ten kto ma większą armię, a ci którzy chcą pokoju muszą szykować sie do wojny.


@tyskieponadwszystkie: tu należy jeszcze dodać, że dzięki bitcoin Ci, którzy chcą pokoju już nigdy nie będą musieli szykować się do wojny. I to jest chyba najlepsza strona bitcoina, świat bez wojen. Zapytają niektórzy dlaczego? Dlatego, że nikt nie byłby w stanie sfinansować wojny. Oczywiście najazdowej, agresji. Tylko co byłoby możliwe to
p.....4 - > Dobro zawsze zwycięża? Zwycięża ten kto ma większą armię, a ci którzy chc...
  • Odpowiedz