Wpis z mikrobloga

Ostatnio modne jest tropienie organizacji ukrainskich nacjonalistów Misanthropic Division (w ktorej działa rosyjski nacjonalista). Padaja ostrzeżenia to nazisci , jedne z nich był w Polsce, chca zakładac swoje filie.
Nie przeciwstawiam sie temu bo patologie trzeba tepic tylko że problem polega w tym że organizacja ktora ma wiele punktów wspolnychz MD już w Polsce istnieje od dawna i współpracuje z Rosjanami. Pomimo to nie wywołuje nawet mikrocząstki emocji jakie rozgorzały wokół Misanthropic Division.
Przedstawiam ciekawe foteczki polskiej Zadrugi sciagane głownie z ich profilu na Vkontakte.

Pełna rozdzielcozsc.
Obrazek 1
obrazek 2

Misanthropic Division stosuje nazistowskie symbole i gesty?
Zadruga również.
fot.1 Nazistowski wilczy hak.
fot. 2. Hailowanie na plakacie stylizowanych na okres III Rzeszy.
fot.5 Pojedyncza błyskaiwca na hełmie separatystów - runa Sig znak nazistowskiej młodziezy w III Rzeszy
fot.7 Płonaca runa uzywana przez ruchy neonazisotwskie
fot. 9. Czy tylko ja widze po lewej swastykę?
fot.16 hailowanie
fot. 18 .propsowanie neonazisty zabijajcego zwierzatka i ludzi

Misanthropic Division jest antychrzescijanska?
Zadruga takze fot. 3

Misanthropic Division odwołuje sie do wrogiego Polsce państwa z przeszłosci?
Zadruga tęz.
Fot. 4. Flaga Imperium Rosyjskiego używana w okresie gdy zakazywano nauki czy nawet mówienia po polsku gdy zamknieto polskie uczelnie i teatry. Jednym słowem w ciagu kilku pokolen Polacy mieli zostac przerobieni na Rosjan pozostali wymordowani i wywiezeni do miejsc zesłania.

Misanthropic Division jest antysemicka?
fot.6. Sadzac po ksztąłcie tarczy Zadruga tez taka jest.
fot. 8 Ciekawe napisy nawołujace do zabicia Zyda.

Misanthropic Division szkaluje szanowanego na Wykopie Maciejczuka?
fot. 10 . Zadruga robi to samo!

Misanthropic Division wrzuca zdjecia z dziecmi i symbolami?
Zdecia nr 12 i 13 dowodzą że Zadruga robi to samo.

Dodam że wdziałem wpisy Rosjan mówiące ze ochotnicy z Zadrugi walcza po stronie separatystów może to propaganda no ale jednak o czymś świadczy.
W przeszlosci Zadruga miała już procesy o propagowanie nazizmu.
Jej symbol toporzeł został wymyslony do oznakowania nieżydowskich sklepów.
W zeszłym roku mężczyzna w koszulce z takim symbolem przemawiał na "antywojennej" prorosyjskiej pikiecie na której byli tez inni polscy nacjonaliści.

A teraz kilka sugestywnych pytań żeby był klimat jak w artach o MD.
Czy polskie władze zrobia coś z Zadruga? Czy czasem Rosjanie przez nich nie budują swojej siatki w Polsce? A co z innymi organizacjami nacjonalistycznymi z ktorymi Zaruga współpracuje? Jak to sie ma do identyfikowania sie ze zbrojnymi organizacjami prorosyjskimi? Czy czasem nie zaczną zagrażąc Polakom?
Miliony pytań bez odpowiedzi.

#rosja #ukraina #neonazim #nazizm #4konserwy

.
szurszur - Ostatnio modne jest tropienie organizacji ukrainskich nacjonalistów Misant...

źródło: comment_Ux4ROjay6XzkpBtz6QlUJMC5RQMINNCY.jpg

Pobierz
  • 20
@szurszur: Ile ci Poroszenko placi? Ukraincow nalezy pietnowac, a jesli w Polsce sa ich odpowiedniki to poprostu zglaszac odpowiednim sluzbom.
Za kazdym razem jak cos na ukropow sie znajdzie wychodzisz ty i porownujesz do Polakow. Poprostu ich zglos i tyle.
Ile ci Poroszenko placi? Ukraincow nalezy pietnowac, a jesli w Polsce sa ich odpowiedniki to poprostu zglaszac odpowiednim sluzbom.


@rentonB: Zrobiłem kopie tekstu u MD. Czy w tamtych znaleziskach tez zmaieszczales wpisy w stylu po to wrzucac, zglosic odpowiednim sluzobom, ile Putin płaci?
jesli nie to daruj sobie takie uwagi.
Poza tym napisałem wyraznie że tamta ukraińską organizacie też należy tepić.
@rentonB: Ile Ci Putin płaci?
Nie widzę powodu, dla którego miałbym piętnować jakikolwiek naród (mieć do jakiegoś obiekcje itp. to tak ale piętnować?). Naziści znajdą się w każdym państwie ale przeważnie stanowią niewielki procent całego społeczeństwa. Nie mówię, żeby lekceważyć tego typu rzeczy ale wpadać w histerię i przyrównywać cały naród do grupki debili?
@szurszur: Ale to chyba nie o to chodzi, żeby pokazać że gdzieś tam są naziole, bo wszędzie są. Tomkowi chodzi raczej o to, żeby pokazać, że na Ukrainie powoli przebijają się do mainstreamu, co w Polsce jest nie do pomyślenia - wyobrażasz sobie, że np. Prezydent RP uroczyście odznacza bojówki Zadrugi?
@deviator: Też oczywiscie o to chodzi i ja z tym się zgadzam ale on zwracał również uwagę na zagrożenie wynikające z budowy tego typu struktur u nas w kraju i ja do tego wątku nawiązałem.
@szurszur: Zagrożenie jest jest jakoś strasznie wielkie, ale pamietaj o tym, że odsetek fanów Azowa/MD i innych naziolskich u Ukraińców jest nieporównywalnie większy niż u nas, no i nie są to kanapowi naziole, ale uzbrojone bojówki. Jeśli zjedzie do nas 2mln Ukraińców to może być z tego problem - niechby tylko 1% miał sympatie naziskowskie, a 0,1% będzie trzymać kałacha pod łóżkiem.

BTW, przerwałem pisanie posta by odebrać pizze, którą dostarczył