Wpis z mikrobloga

@wielooczek: Pierwsze questy w postaci zabicia niedzwiedzia albo zarodnikowcow, nawet duchy w swiatynie zabijam tylko stosujac trik "strzel i uciekaj" xD
@t3m4: paanie, az takim noobem nie jestem, baldury i icewind dale znam, wiem o co biega mniej więcej:>
@marlow: No ten niedźwiedź na początku był silny, bez drugiej osoby w drużynie nie podchodź. To samo ze świątynią- projektowana dla większej drużyny, aczkolwiek podobało mi się wyzwanie jakie dawała, gdy weszło się do niej na samym początku mając tylko trzy postacie w drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w postaci zabicia niedzwiedzia


@marlow: przyłącz Alotha i tego drugiego i dasz radę. Zarodnikowce z kolei są chyba na wybrzeżu...? To w uj daleko, ale masz pewnie jeszcze ze sobą Niezłomnego, więc wróć do pierwszej wioski, ponabijaj ekspa na innych questach i dasz radę i z nimi.
@marlow: Z magiem powinieneś sobie poradzić z niedźwiedziem, chyba, że wybrałeś gówno-klasę łowcy (najgorsza w grze). Przed wejściem do świątyni posuń ciut wątek fabularny i przyłącz Edera- twój tank.
@marlow: rogal to najlepszy single target dps. Na samym poczatku rob questy ktore nie wymagaja zabijania dobij tak 3 lvl i zbieraj kase / bierz postacie az bedziesz mial z 5-6 w druzynie. Mag na poczatku jest slaby to norma, pozniej robi sie dobry chociaz sam wole druida albo enigmatyka