Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #noako #cecilharvey #bartzklauser #frioniel #cloudstrife #tidus #squallleonhart #onionknight (:DD) #tinabranford #warrioroflight #zidanetribal

Dobra robię sobie wyzwanie #finalfantasy!
Znaczy się w skrócie chce po prostu przejść od pierwszej części do ostatniej tego jednego z najlepszych JRPG na świecie ;3

Więc zaczynając od pierwszego miejsca na pierwszy ruszt idzie Final Fantasy I & II - Dawn of Souls na GBA (No dobra, na telefon z emulatorem My Boy!) ()

BlackReven - #randomanimeshit #noako #CecilHarvey #BartzKlauser #frioniel #CloudStrif...

źródło: comment_x3OkCpvrDrafr0jHB9S96NGe3tcyl9QD.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@BlackReven: jak nie rzucisz dziadowskich X, X-2, XII i XIII to się zdziwie i pogratuluje wytrwałości.

Final Fantasy Crystal Chronocles i inne spin offy tez przejdziesz? Czy planujesz tylko "główną" serie?

Mam nadzieję, że po FF spróbujesz przejść wszystko z serii Shin Megami Tensei ;)
  • Odpowiedz
@Votlipak: Zobaczy się, na razie chce dojść minimum do VIII, bo te części pamiętam z dzieciństwa na psx i nie będzie problemów z emulacją na moje kaszlaki (fon/tablet).
Resztę zobaczę na kompie czy emulacje będą dobrze chodziły, bo konsolek nie planuje kupić ;p
  • Odpowiedz
@BlackReven: no to życzę powodzenia. Jak lubisz roguelike to pamoetaj, że FF ma bardzo fajnego spinoffa w postaci Chocobo Dungeon przy których bawie się równie dobrze, co przy starych grach z serii a momentami nawet lepiej :)
  • Odpowiedz
@jamal013: X byłaby dobra gdyby nie ten zniewiescialy chlopaczek, XII była dobra, ale kompletnie wyciągniętą z du*y fabuła znudziła mnie na tyle, że odstawilem grę gdzieś w 3/4. O XIII się nie wypowoadam, bo o tym crapie nie da się mówić inaczej jak tylko źle.
  • Odpowiedz
@BlackReven: na Wii wyszła jedna z części Chocobo i mimo średnich ocen (7/10) ja uważam, że gra jest po prostu bardzo dobra. Przystępna, przyjemna i ładna - a słodkośc.Chocobo podniesiona została do granic możliwości. Teraz czeka mnie Chocobo na DS, nie niestety roguelike, ale dalej gra się przyjemnie :3
  • Odpowiedz
@jamal013: nie skończyłem pierwszej części, dlatego trudno mi się wypowiedzieć o zwieńczeniu "trylogii". Może za kilka lat znowu spróbuje podejść, ale złe, wręcz tragiczne pierwsze wrażenie na pewno nie zostanie wymazane. IMO najlepszymi Fajnalami.z głównej serii to IV, VI i IX.
  • Odpowiedz