Wpis z mikrobloga

Mirki jaka jest geneza waszych ksywek na wykopie? Ja swojej używam gdzieś od 20 lat, przy różnych "internetowych" okazjach, ale szczerze mówiąc nie pamiętam, skąd się wzięła (a na wykopie ona z przyzwyczajenia do niej). A pytam, bo niektórzy mają naprawdę odjechane nicki i tak sobie czasem myślę, co kierowało tą kobietą/tym facetem, że nazwał się akurat tak, a nie inaczej. Niektóre ksywki jestem w stanie rozszyfrować, ktoś kieruje się konkretną postacią, ktoś ma ksywkę - prowokację, ktoś trolluje, ale generalnie ciężko znaleźć jakiś wspólny mianownik.

Skąd wasze ksywki Mirki?

#pytanie, #kiciochpyta, #zastanawiamsie, #pytamsiegrzecznie
  • 129
  • Odpowiedz
@rissah: byłem zagorzałym korwinistą, ale nazwa była zajęta więc wybrałem kaenpeowiec (KNP). Niestety pół roku później wszystko #!$%@? strzelił, Korwin zmienił nazwę partii na korwin, a jak już mówiłem ta nazwa już jest zajęta (,)
  • Odpowiedz
@rissah: nick wziął się z zeszytu z uczelni, który leżał przy kompie jak zakładałam konto. Był w paski i miał ten napis :) a poza tym serio je lubię, trochę ciuchów w paski też mam.
  • Odpowiedz
@rissah: Lubię te litery, więc połączyłem je w taką całość. Sam nick ma ponad 16 lat i początkowo służył do projektów grafitti. Nigdy jednak nie wyszedł poza natrętne mazanie po zeszytach.
Nic to nie znaczy, ale niektóre mirky przerabiają to na najeb co mnie bardzo bawi.
  • Odpowiedz
@rissah: Zalozylem tu konto dla jednego komentarza 5 lat temu przypadkowym pseudonimem muzyka z ktorym akurat byl wywiad na onecie nie odsluchajac nigdy wczesniej ani pozniej zadnej jego piosenki. Nie mialem pomyslu na nick i nie wpadlem na to ze tu tyle czasu strace XD
  • Odpowiedz
@rissah: jak bylem guwniakiem to taki sobie nick wymyslilem :D po prostu miedzy dwie literki mojego imienia wstawilem x :p
A koncowka "pl" bo kiedys myslalem, ze wykop jest miedzynarodowy.
  • Odpowiedz