Wpis z mikrobloga

Mirki, może głupie pytanie ale mam zagwozdkę. Był z was ktoś ostatnimi czasy na Zakynthos (Grecja)? Jadę z dziewczyną na 7 dni, bez wyżywienia i nie wiem czy 500 euro mi wystarczy na nas dwoje? Zatoka Wraku itd to obowiązkowy punkt, może jakiś skuter do zwiedzania, poza tym bez ekstrawagancji. Ktoś, coś?:D

#pytanie #grecja #wakacje #podroze
  • 7
  • Odpowiedz
@Badyl69: Wiadomo, że czasem obiad w knajpie się zje ale mamy zamiar przygotowywać posiłki również samemu. Trochę mnie nastraszyłeś mówiąc, że "może ledwo co starczy":P Mam nadzieję, że jednak starczy:D
  • Odpowiedz
@chris_june: Byłem tam w zeszłym roku. Kasy wystarczy, o ile dobrze się zorganizujesz. Polecam podjechać na większe zakupy do Lidla niedaleko lotniska. Skuter to słaba opcja, jeśli nie planujesz przemieszczać sie tylko po wschodnim wybrzeżu, które jest płaskie. Po tej stronie jest dużo plaż i miejscowości turystycznych. Jednak zdecydowanie warto zwiedzić klifową zachodnią stronę, a tam skuter nie da rady - bardzo strome i zakręcone podjazdy. Wyspa wbrew pozorom wcale nie
  • Odpowiedz
@Ahcureiwaz: Dzięki za rzeczową i wyczerpująca odpowiedź:) Również słyszałem, że z tymi skuterami może być problem jeśli chodzi o podjazdy, ludzie polecali takie z "większą mocą" i twierdzili, że powinno być ok ale w sumie już sam nie wiem. Może auto to lepsza opcja faktycznie. Hotel mamy w Alikanas, nie mam zamiaru spędzić tygodnia na plaży więc te wycieczki to świetna opcja. Powiedz, można je zarezerwować jakoś na miejscu, czy jedynie
  • Odpowiedz
@chris_june: jasne wycieczki można u nich rezerwować na miejscu, mają cztery biura, ale niestety nie w Alikanas. Najbliższe bedziesz miał w Tsilivi, ale na stronie mają podany tel. kontaktowy (rownież polski numer) i możesz się umówić i dowiedzieć co i jak. Bez problemu zabiorą Was po drodze z Waszej miejscowości. Ja byłem akurat w Argassi, ale to bez większego znaczenia, bo wszystkie miejscowości są podobne. Wszystkie składają sie praktycznie tylko ze
  • Odpowiedz