Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #allegro #aliexpress #gorzkiezale

Sprzedawca z allegro sprzedaje gównotowar, który psuje się po 2 tygodniach, kasy nie chce oddać, a na wiadomość że sprawę zgłoszę do UOKIK i na forum straszy paragrafami o pomówieniach he he ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kontakt oczywiście zerowy, raz na tydzień na maila odpiszą.

To jest właśnie to uczucie, kiedy zakupy z aliexpress są bezpieczejsze od rodzimego allegro i pies w dupę trącał tych wszystkich cwaniaków z allegro, oszustów bez honoru.

Pozdro!
  • 21
@fabek: Zgadzam się, lepiej robić interesy z zagranicznymi sprzedawcami. Kiedyś kupiłem produkt z Mołdawii, uszkodził się po 2 tygodniach, sprzedawca wysłał drugi za darmo, bez żadnego problemu.
Sprzedawca z allegro sprzedaje gównotowar, który psuje się po 2 tygodniach, kasy nie chce oddać, a na wiadomość że sprawę zgłoszę do UOKIK i na forum straszy paragrafami o pomówieniach he he ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kontakt oczywiście zerowy, raz na tydzień na maila odpiszą.


@fabek:

1) Zloz w banku wniosek o charge back
2) zaloz mu sprawe w sadzie

Ciesz sie, ze potrafiles dac nauczke januszowi
@fabek: Bo mają bata od aliexpress. Chińczyki to dużo większe cwaniaczki od polaków, nie łudź się.
@Raadoslaw: No i co z tego, że prowizja? Ma Ci dać po cenie zakupu i jeszcze przywieść na własną rękę?
dlatego kupuje więcej z aliexpress niż z allegro, miesiąc temu kupiłem kołdrę z allegro i doszła po 2 i pół tygodnia. Jak mam wybór to wolę kupić z alie niż dać zarobić cwaniaczkom. Jedyne co ich podratowało to kody z biedronki. Nie ma kodów - nie ma zakupów. Szkoda tylko że dużo sprzedawców sprzedaje ten sam towar w sklepach internetowych i na allegro z tym że w sklepach cena jest identyczna.


@
@BetonowyDeszcz: Jak coś kupuje używanego to proszę o dokładne zdjęcia, a najlepiej sprawdzenie zawartości przed zapłatą, ale jak kupujesz towar nowy, dostajesz pseudo gwarancję, bo inaczej tego w Polsce nazwać nie można i sprzęt psuje się po 2 tygodniach to jest coś nie halo i trzeba mieć jaja i honor żeby przyjąć to na klatę, czego o sprzedawcy powiedzieć nie mogę.
2 razy kupowalem jedną delikatną rzecz na allegro, 2 razy przyszła połamana, kase sprzedawcy oddali. Zamowiłem na aliexpress i przez pół świata dotarła w całości :D