Wpis z mikrobloga

Mireczki wybieracie się za miesiąc na coroczny Festyn Archeologiczny w Biskupinie?
Tym razem temat to Smaki w przeszłości 12-20.09.2015

Ja jak co roku w któryś dzień na pewno się wybiorę, konkretne atrakcje i super atmosfera wśród tylu rekonstruktorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biskupin #festynarcheologiczny #archeologia #historia #przygoda #festyny
Gostas - Mireczki wybieracie się za miesiąc na coroczny Festyn Archeologiczny w Bisku...

źródło: comment_6MeubbIHGgPzMTdUyCrzG96TX1HyAOhg.jpg

Pobierz
  • 12
@HorribileDictu: bez przesady z Indianami z muzyczką ( ͡° ͜ʖ ͡°) z edycji na edycje coraz bardziej trzymają poziom.
Co do Grzybowa, jeszcze o tym miejscu nie słyszałem, jeśli mi się uda to chętnie odwiedze to miejsce bo nawet bardzo blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HorribileDictu: Żałuje że już wcześniej nie wiedziałem o tym miejscu, zdziwiłem się że to tak blisko, jakaś godzina drogi, tyle atrakcji w okolicy a człowiek o większości nie wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Gostas: Byłam tam dzisiaj, ale tylko się wkurzyłam. Co odtwórca to z innej epoki i obszaru (Litwini, Niemcy...), wczesnośredniowieczni z naszych ziem z hełmami okularowymi i wyłożonymi do pokazywania turystom rękawicami bojowymi (których, jeśli chce się być w pełni historycznym używa się jedynie przy treningu), no błagam :D I jeszcze te ohydne budki z lodami i hamburgerami dopełniają obrazu całości. Jedyny + to koncert Percivala, oglądałam z pierwszego rzędu ;D
@HorribileDictu: Dlatego myślałem żeby w tygodniu jechać, ale jak już wspominałem pamięć z datą zawiodła i zostało mi tylko jutro, tak niby mi się chce jechać niby nie, najchętniej jakby mnie ktoś tam zawiózł i po wszystkim odwiózł było by mi najwygodniej ( ͡ ͜ʖ ͡)