Wpis z mikrobloga

Murki jeśli zamówiłem 2 powerbanki #xiaomi (10000 mAh) przy ostatniej promocji na #banggood to kiedy mogę ich się spodziewać? Puszczą je pocztą lotniczą(1-3 tyg) czy raczej będą płynąć (ponad miesiąc)? Idą w 1 zamówieniu. Wyszło tam z 97 cbln mogą chcieć cło wlepić czy coś?
#chinskiecuda
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@emil46: No trudno :p a ile będzie szło? Bo te lotnicze normy chyba nie sa na calą paczkę tylko przedmiot? Ktoś kiedys zamawial 2 x 10 k ciekawe ile szlo
  • Odpowiedz
  • 0
@emil46: Problem w tym ze kitajce czasem maja problemy z pisaniem adresu a PP ma mnie w dupie (: raz jak przyszla lampka z allbuya to byl tylko kod pocztowy imie nazwisko i nr tel
  • Odpowiedz
  • 0
@emil46: nawet awizo nie zostawiaja sam sie musialem nieraz dopytywac a o dostarczeniu zapomnij najmniejsze paczki np neodymowe magnesy czy nakladka na klucz ( obie wielkosci listu) sam musialem odebrac. Mi tylko raz zazwyczaj nie ma nr mieszkania albo domu (2-3 razy tak bylo)
  • Odpowiedz
  • 0
@emil46: u mnie koszmar jest jakis prosze o paczke z chin ... Szuka i nie ma... Ale ja dostalem od was awizo - To pan przyniesie ... Znow czekanke w kolejce jak za prlu a to jest list czy tam przesylka nierejestrowana! To pan nie mowil .-. Podawalem adres pytalem czy przyszlo cos z chin imie nazwisko ale gdzie tam
  • Odpowiedz
Murki


@Hubikusek: http://www.gardenconcept.pl/realizacje/murki/murek1.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Na poczcie możesz wypełnić upoważnienie do wrzucania poleconych do skrzynki. Zresztą jeżeli nie dostajesz awiza, ani nawet nie przynoszą czegoś wielkości zwykłego listu, to proponuję złożyć oficjalna skargę.
Zawołam @Old_Postman bo pierwszy raz spotykam się z sytuacją, gdzie nie ma ani awiza ani przesyłki, tylko trzeba latać na pocztę i się dopytywać :X
Może poradzi co w
  • Odpowiedz
@Hubikusek: Powerbanki z Banggooda nie są wysyłane pocztą lotniczą, pomimo tego, że mają tak napisane na stronie.

Wysyłane jest to przez sweden post, czyli wpakują na statek milion rzeczy do Europy, płynie sobie do Szwecji, a w Szwecji jest już nadawane do Polski. Takie coś idzie zazwyczaj 2-3 tygodnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MichaelT128: polecam przeczytać opinie w google Pruszków poczta przy Helenowskiej.
Ludzie piszą że kolejki ( jak liczyłem to min 10 min czekania) no i giną paczki. Mi na szczęście nie ginęły ale nie powiem by zostaly dostarczone. Wiem bo zazwyczaj kolo 14 jest listonosz. Siedze sobie w domu czytam mirko domofon otwieram a tam kwa awizo. A 10 magnesow kupilem ktore sa mniejsze od paczki mentosow i spokojnie by sie
  • Odpowiedz