Wpis z mikrobloga

  • 0
@obrotowy: Tamten drugi wydawał się zafascynowany perspektywami jakie daje mu marketing wielopoziomowy. Zwłaszcza jak ten który werbował wyjął teczkę z dokumentami i pokazywał mu jakieś wykresy, potem włączył lapka i przedstawiał mu kolejne analizy. Gadali tak z 1,5h, potem wysiadłam, a oni pojechali dalej.
  • Odpowiedz
Monarchia dziedziczna, liberalizm gospodarczy, konserwatyzm i darwinizm społeczny(darwinizm społeczny rozumiany jako rywalizacja opierająca się na danym prawie, które oczywiście jest zgodne z moralnością naszego narodu czyli wiarą katolicką i nie dopuszcza eliminacji konkurencji po przez przemoc) et cetera
  • Odpowiedz
@ladna_sowa: Mam współlokatorkę, która popadła w skrajny MLM, całe mieszkanie #!$%@? produktami od AmWay, przynajmniej raz w miesiącu zjawa się kurier z nową dostawą przepłaconych płynów do sprzątania.
Z rana najczęściej jak śpię ona bierze laptopa do kuchni i słucha czegoś na wzór TED, tyle, że "Jesteś zwycięzcą! Mój ojciec wywoził szambo ale skoro ja zostałem diamentowym buisnessmanem to i tobie się uda!" itp.
Chodzi na dziwaczne spotkania z dziwnymi ludźmi,
  • Odpowiedz