Wpis z mikrobloga

@Panska_Skorka: @Panska_Skorka: niechcacy zaplusowalem :P do meritum- nikt tu nie nazywa kobiet sznatami itp. Wiec nie wiem skad ten hurrdurr tutaj. O ile zauważyłem jakiś miron wrzucil fote. No elo fajnie cool czesc po co od razu z PODWOJNYMI STANDARDAMI wyskakiwac. Btw. Dyskutuje bo powinienem uczyc sie do poprawki a mi sie nie chce. Pozdro dla kumatych
  • Odpowiedz
@Panska_Skorka: nope. Internet nie jest miejscem na obrażanie ludzi. Szczególnie płci pięknej. Ponadto jak wbijam na pokazmorde rozowego to ogladam polazmorde rozowego, wiesz co wbijam az po same wiesz co na komentarze miroslawow, ktorzy tutaj pod tym postem sa grzeczni przypiminam pomimo PODWOJNYCH STANDARDOW
  • Odpowiedz
@Panska_Skorka: Ale Mirabella trochu wyczuwam #boldupy. Skoro nie zamierzasz wstawiać swoich zdjęć tutaj, to nagle zrobiłaś się obrończynią uciśnionych? Pan Amorek wrzucił swoje zdjątka sympatyczne w normalnych pozach z normalną miną. Wszystkie atencje wrzucają tu foty w wystudiowanych pozach, z najlepszej strony, w pełnym makijażu licząc na to, że dostaną tyle atencji, ile tylko mogą wycisnąć przy okazji spodziewając się samych komplementów. Ten pan wrzucił fotę, żeby się przywitać, a
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: ból dupy mam zawsze, gdy widzę ludzi, którzy w internecie czują się aż tak bardzo anonimowi, że z wielką łatwością wychodzą z nich zwierzęta. Zawsze wtedy się zastanawiam, czy na ulicy też z taką swobodą ubliżają innym (zwłaszcza kobietom).

Nie przeszkadza mi pan amorek i jego foto.
  • Odpowiedz