Wpis z mikrobloga

Nie bojcie zaby, tak samo bedziecie marudzi swoim dzieciom na ich zachowania ktore beda znacznie odbiegaly od tych ktore my robimy :)


@michalfranc: Synku wracaj do piwnicy! Ze świata zewnętrznego nie będzie pieniędzy!
  • Odpowiedz
"Z tych twoich komputerów żadnych pieniędzy nie będzie, byś się czegoś porządnego uczył" ~ prawie każda mama 1995 r.


@pogop: I 90% tych mam miało rację. Inaczej mielibyśmy ze 4 miliony programistów grafików i specjalistów IT. Bo to jeden zapomniał o życiu grając w WOWa?
  • Odpowiedz
kompute

@pogop: a tu muszę podziękować mojej matce... '96: P120, Goldstar 14', 4MB RAM.... 45000zł spłacane długi czas. Ale nigdy nie usłyszałem, że tracę czas.
  • Odpowiedz
gdyby tak każdy się posłuchał, to by teraz nie było wykopowych programistów zarabiających 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Spook: Programiści 15k to nie są ludzie którzy siędzą non-stop samotnie przed kompem. Zabawa w komputer nie daje wielu umiejętności przydatnych w programowaniu. Zwłaszcza że mówimy tu o grach komputerowych a nie o stawianiu linuksa od zera. Programista musi umieć się komunikować i rozumieć otoczenie jeśli chce wynegocjować
  • Odpowiedz
@pogop: "Bo żeby zarobić to trzeba się narobić. Nikt Ci nie będzie płacił za siedzenie przy komputerze"

Tak tylko od siebie dodam, że piszę to z pracy, siedząc przy komputerze
  • Odpowiedz
@pogop: wersja 2010: z tych Twoich bitkonów to nic pożytecznego nie będzie! - Ale mamo, ktoś właśnie kupił pizze za 10k bitcoinów! - To znaczy, że zrobił kiepski interes
  • Odpowiedz