Wpis z mikrobloga

Kurcze, kiedys wonziu robil fajne strimy. Far cry, gta, LUD. Strimy na luzie bez stresu. Czekalo sie na godzine premiery gry i wiadomo bylo ze wonziu bedzie to strimowal jako jeden z pierwszych w polsce. Glupia recenzja wyciskarki do soku jakos przyciagala uwage...

Teraz?
wiedzmin - rage
niemcy - rage
karty - rage
kaczki - rage
batman - rage
rage, rage, rage......
sa nawet juz dedykowane kanaly pod rage,

https://www.youtube.com/channel/UCCeqBArBMiu1fNqRa-5s14A/videos

Ostatnio jedyne co na plus to krokiet.....ktorego nie ma ostatnio.
Brak przegladu sieci.

Cieszylem sie ze wonziu dodal opcje darowizny, no wiec wplacilem mu 50 zloty....wchodze na czat i pechcial ze bylo to w momecie kiedy juz mial z 12 porazek w karty. Zadalem pytanie jakies i....ban

Sa pewnie jacys zyebani widzowie co ciesza sie jak wonziu sie wkurza ale ja do takich nie naleze.

Apel do @Wonziu wiecej luzu bo ciezko sie juz Ciebie oglada jak masz ciagly rage.....chyba ze masz taka wizje artystyczna(kreujesz sie na nowego rojo co drze jape non stop? ) i chcesz miec za widzow same zyeby gimby co ciesza sie jak przeklinasz i drzesz morde.

Pewnie beda komentarze ze mam ból dupy, tak mam....bo po ciezkiej pracy chce sie zrelaksowac przy strimach wonzia ( archiwum :/ ). A nie ogladac naladowane negatywnymi emocjami filmiki i czytac zyebow na czacie....

Niestety Wonziu, sam sobie wychowujesz widzow....
#wonziu
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IDDQDIDKFA: Powiem Ci tak... W głównym aspekcie się z tobą zgadzam. Dla mnie strim to patologia kompletna. Dlatego kiedyś go przestałem oglądać. Ilość banów, które się sypią na czacie i każdy się boi odezwać jest idiotyczne. Komfort oglądania rejdzów jest żaden, to jak oglądanie Trudnych Spraw czy innego paradokumentu. Jak widziałem banowanie ludzi za nic, albo za rady, które mimo wszystko coś tam wnosiły, to zwyczajnie sobie poszedłem na twitcha.
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: Wonziu teraz robi streamy pod gimbusów. Pewnie zaraz będzie oburzenie że nie, że widzowie Wonzia to elita... Ale tak nie jest. Widzowie wonzia, głównie ci z czatu to (obecnie) rakogenne coś.
@Jimp: Z jednej strony masz rację. Można po prostu nie oglądać. Ale z drugiej strony... Szkoda że obecnie jego streamy to gówno. Ale trudno.
  • Odpowiedz
@krzywy_banan: tak to wyglada, strimy pod gombow. Przeklinanie, darcie japy. Mniej gadania....krokieta nie bylo juz ponad miesiac.

Widocznie zmienia target odbiorcy. Moze latwiej jest mu tak nabic widiownie, przeklinajac......
  • Odpowiedz
@StayOut: Co jest zajebistego w ostatnich strimach wonzia gdzie ragę i #!$%@? leci co sekunde a interakcja z czatem to tylko wtedy jak lecą bany? Zobacz sobie strimy z dayz albo kerbali, to były zajebiste strimy. Obecnie leci przeciętne strimy na poziomie całej reszty tuby. Kiedyś ten kanał był genialny, ba nawet 2-3 miechy temu trzymał poziom. Beamng, wiedźmin itp. obecnie jest równia pochyła w dół z poziomem.
  • Odpowiedz
@StayOut: Oby tak było. Ja mam nadzieje, że to tylko chwilowa zapaś twórcza i wróci przechodzenie po 20x bet i alph, i materiały w których #!$%@? trafi się raz na 20 strimów a nie 20 #!$%@? na strim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz