Wpis z mikrobloga

@aom: Dodaj wyjaśnienie że Putin nie zgodził się na akcję ratowniczą zagranicznych grup. Czyli to jak zdjęcie dzieci przy grobie ojca z koszulkami jednego z winnych jego śmierci.
  • Odpowiedz
@Kovacs: dla ciebie odpowiedzi logiczne sa chyba za trudne :) Nie kryją się z sympatią do Putina co oznacza, że nie uważają go za winnego tragedii marynarzy Kurska. Wy oczywiście wiecie swoje i żyjecie w infantylnym przeświadczeniu, że inni/świat tez tak myślą :)
  • Odpowiedz
dla ciebie odpowiedzi logiczne sa chyba za trudne


@smsmaj: człowieku, spytałem grzecznie. To że darzysz Putina sympatia nie ma dla mnie znaczenia, chciałem wiedzieć jak Ty widzisz to zdjęcie.
Nie umiesz odpowiedzieć?
  • Odpowiedz
@smsmaj: no ja dobrze pamiętam jak wyglądała akcja ratunkowa i jak bardzo Rosjanie sprzeciwiali się pomocy innych państw. Zresztą teraz podobnie wyglądają "śledztwa" w sprawie katastrof lotniczych...
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: 60 kopiejek za wpis i 30 kopiejek za komentarz, więc im więcej będzie dawać zdawkowe pytania tym więcej będzie pisać postów, a każdy post to $$
  • Odpowiedz
@smsmaj: Gdyby mi się zacięła, to nie mógłbym odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty za to po prostu nie chcesz odpowiedzieć na zadane pytanie, bo dobrze wiesz, że prawda nie zgadza się z linią polityczną twoich wypocin.
  • Odpowiedz