Wpis z mikrobloga

Pozzovivo, Aru z Nibalim, Van Garderen, Quintana z Valverde, Froome, a do tego Van den Broeck, Majka, Rodriguez, Rolland a i może Arroyo coś pokaże? Może Schleck? Może Niemiec na koniec sezonu tak jak przed rokiem coś ugra? Sky ponownie z bardzo mocnym zespołem, Astana również. Szykuje się ciekawa Vuelta!
#kolarstwo
  • 5
@Turambetto: Może Landa, Nieve, Talansky, może Dombrowski, Navarro. Chaves.

VdB - raczej nie, w górach w tym roku jest słaby. Arroyo, Niemiec, Schleck to są raczej panowie po drugiej stronie rzeki, choć oczywiście chciałbym się mylić.

I cała grupa faworytów po Tourze, a zwłaszcza panowie z podium - to wielka niewiadoma. To łączenie Touru z Vueltą raczej w pewnym momencie wychodzi na wierzch. Valverde rok temu był 4. i 3., ale
@rooger: Ja obok Pozzovivo liczę właśnie, na Aru i Van Garderena (w końcu całego Touru w nogach nie ma). Najbardziej ciekaw jestem dyspozycji Frooma i Quintany i myślę, że na Vuelcie ten drugi może być mocniejszy.
@Turambetto: Aż nie mogę się doczekać :)
@rooger: Masz dużo racji świeżość będzie kluczowa. Ciężko kogoś obstawić. Wiadomo , że będe kibicował Rafałowi i innym polakom. Myślę, że Astana może namieszać mając w składzie Aru, Lande i Nibaliego i obstawiam zwycięstwo któregoś z nich. Movistar u siebie będzie groźny. Boję się , że Rafał może być trochę osamotniony.
@cross7676: No cóż, prócz Bodnara i Poljańskiego, którzy na pewno będą Majce pomagać, to narazie Tinkoff wystawił tylko Paulinho. Przydałby się Rogers, ale trzeciego Touru na pewno nie pojedzie tak jak i Kreuziger. Odwrotnie Sørensen jako, żadnego Touru w tym roku nie jechał, podobnie Zaugg i chyba Kiserlovski, który jeśli by pomagał Majce, byłby świetnym wzmocnieniem. Dobrze by chyba było mieć przy sobie doświadczonego Bennatiego. A jak będzie to zobaczymy. :)