Wpis z mikrobloga

@sakiewka23: ja pol roku temu zmienilam adres zameldowania, powiedzieli, ze dowod trzeba wymienic w przeciagu 2tyg.nie zrobilam tego do tej pory i nie mam nigdzie z tego powodu problemow. Podaje adres do korespondencji i jest ok
  • Odpowiedz
@sakiewka23: to jest kociokwik niezły. pomimo że znosimy obowiązek meldunkowy i dowody już nie zawierają adresu, to stare przepisy stwarzają wymóg posiadania zaświadczenia. dostaniesz je na 3 trzy miesiące, apotem kolejne - każde płatne. Zmiana w danych osobowych (miejsce stałego pobytu) wymaga wyrobienia nowego dokumentu tożsamości. Bez niego nie załatwisz kredytu, nie zarejestrujesz się w PUP a do tego lekarz, rozliczanie podatków ubezpieczenie auta i rejestracja i pewnie setka innych. Oczywiście
  • Odpowiedz
@r0ztrzepana0: piszę, to czego dowiedziałem się urzędzie. kredyt na wiarę? jakie dane podałaś? czym je potwierdziłaś? Nie jestem wstanie znać wszelkie trudności spowodowane brakiem aktualnego wpisu meldunkowego (on się niby nie łączy z dowodem). A z bankami to jest tak, że jeden rabin powie tak, a drugi powie nie.
  • Odpowiedz