Wpis z mikrobloga

@Pan_Obserwator: No tak sobie. Jeśli cię stać i masz masę czasu to można tylko czy warto? Częściej szukają jednak kogoś kto umie mig/mag. Raczej rzadko w ofertach pracy występuje ze szukają kogoś kto zna się na tig. Ale pamiętaj ze rozwijać się zawsze warto.
  • Odpowiedz
@vegaushp: Nie zgodzę się z Tobą. Często jest tak, ze szukają kogoś na MAGa a na rozmowie zapytają o TIGa i okazuje się, że trafiasz na stanowisko spawacza TIG. Ja zawsze, jak wysyłam CV, to dołączam wszystkie skany uprawnień, bez znaczenia, czy aplikuję na MAGa, czy na TIGa.
  • Odpowiedz
@unstyle: Tyle ze nie każdy mieszka w Belgii, raczej większość tu obecnych mieszka w Polsce. Ja przeglądam sobie jednak ogłoszenia z Polski i tutaj najczęściej przy poszukiwaniu spawacza chcą by potrafił jednak mig/mag.
  • Odpowiedz
@patol987: ja ze średnim angielskim daję radę, więc nie powinno być żadnego problemu, czasem zależy od szczęścia też, bo nie raz wystarczy ang, a nie raz bez niderlandzkiego nie chcą nawet rozmawiać xd
  • Odpowiedz
@patol987: na początek można przez polska agencję się załapać, ale tylko po to, żeby ogarnąć trochę hajsu, wynająć coś małego i załatwić wszystko w urzędzie i wtedy do tutejszych agencji bez problemu iść
  • Odpowiedz