Wpis z mikrobloga

#carboners
MotoMirki szukam jakieś bryki. Coś z kopytem i coś co nie wygląda jak Octavia I gen. Głównie śmigam do pracy sam, czasami z różowym w traskę, a raz na ruski rok potrzebuję komplet załadować. Generalnie podobają mi się AR159, ale wszystkie jakie oglądałem były wytyrane konkretnie, mam jeszcze na oku A4B8, ale w tedeiku i nie do końca mi podchodzi. Budżet to jakieś 30-40kPLN i raczej mocna benzyna niż traktor.

Aktualnie śmigam Stilaczem 3D 150qni w dyszu, także wiem co to wymiana sprzęgła z dwumasem ;-)

Ktoś, cos( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • 12
@Smerfny_Dupek: Te subarki za gówniaka mi się podobały ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Qrystus: Toyota chyba odpada, sporo kilometrów zrobiłem Avensisem t27 i doprowadza mnie do szału za każdym razem jak nim jadę( ͡º ͜ʖ͡º). Chyba japońska myśl techniczna do mnie nie trafia.
@SteffK: A teraz już nie ?
Sam miałem taką 2.0T 265KM - zajebiste wrażenia z jazdy, zajebiste prowadzenie.
Fakt faktem jak to @Qrystus ujął spartańsko w środku wyglądają, ale takie auto nie kupuje się aby zachwycać się wnętrzem, tylko żeby "zachwycać" się jazdą.
Jest to auto bezkompromisowe. Tylko Subaru ma charakterystyczny dźwięk silnika, który idzie rozpoznać z daleka. Jeśli chodzi o przyczepność - dobre opony i nie ważne czy jest mokro,