Wpis z mikrobloga

@aleosohozi: nie mam w sumie zdania, bo got nie oglądałem ani odcinka - raczej nie jara mnie fantasy w serialach. Co do TD, to #!$%@? nerw zszargany, ale nie będę płakał. Wieczorem jak przez ostatnie 7 poniedziałków usiądę z browarem i obejrzę finał tego lepszego z sezonów..
@Jubei: dasz mi nazwe tego użytkownika? Też widziałem te zdjęcie niechcący, teraz skończyłem oglądać finał i chcę najpierw zwyzywać fjuta a potem go zczarnolistować :c
@Jubei: nie płacz, dałem 18+ żeby zdjęcie nie było widoczne przed kliknięciem w nie i na początku #spoileralert żeby z powiadomień też nikt nie wszedł, nie zrobiłem tego specjalnie - na przyszłość odznacz pokazywanie treści 18+ w ustawieniach (domyślnie powinieneś mieć to wyłączone), przepraszam
@kiken: domyślnie ma się włączone, bo ja nic nie odznaczałem, a i tak widziałem zdjęcie. I co z tego, że dałeś spoileralert, przecież jak się przewija wpisy, to najpierw rzuca się w oczy zdjęcie, a nie tagi.
@kiken: co za bzdura, dlaczego miałbym blokować sobie +18? Zrobiłeś #!$%@?, ale przynajmniej powiedziałeś 'przepraszam', a to w dzisiejszych czasach niezwykle rzadko spotykane by ktoś w internetach potrafił się przyznać do błędu. Nie lubię Cię, ale szacun.