Wpis z mikrobloga

Jako że nikt dzisiaj nie chciał zagrać w Planetside 2, postanowiłem samemu sprawdzić, jak zmieniła się owa produkcja, odkąd ostatni raz miałem z nią styczność. Właśnie skończyłem, planowałem krótki test, a wyszła 5 godzinna partyjka. Wszystko to dzięki temu, że trafiłem na świetny, otwarty pluton, który był równie dobrze zarządzany (nick dowódcy AcidSpore). Po około 2h grania pojawił się Alert na przejęcie Hossin'a i od tego momentu nie mogłem się nadziwić jak 64 zupełnie losowe osoby skrupulatnie wypełniały rozkazy i aktywnie brały udział w planowaniu dalszych posunięć. Oczywiście całość zakończyła się druzgocącym zwycięstwem i zablokowaniem kontynentu. Tak więc zachęcam wa, by zebrać jakiś wykopowy team i grać razem. Jeżeli ktoś nie posiada mikrofonu, nie chce się udzielać, wstydzi się itd. nie ma problemu, wystarczy podążać za waypointami i wypełniać rozkazy. Utworzyłem grupę steam (http://steamcommunity.com/groups/WPS2), by zebrać wszystkie zainteresowane osoby, komentarze pod tym postem również mile widziane. Przejmijcie trochę inicjatywę i pomóżcie mi coś zorganizować :D #pcmasterrace #wykopgra #planetside2
tl;dr

C.....h - Jako że nikt dzisiaj nie chciał zagrać w Planetside 2, postanowiłem samemu ...

źródło: comment_gL0S4B8iwfUdWjlgbZpqiMRrDc82FwTe.jpg

Pobierz
  • 27
@Crystalish: Jakby co, to ja się pisze. Jak mi się razu dało trafić na fajny pluton z dobrym dowódcą to też byłem pod wrażeniem co można zrobić z tą grą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczę, że zbierze się więcej osób i wykop zajmie ten świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@endipek: Ja mogę i równie dobrze dziś wieczorem grać, ale przypuszczam, że jeszcze nas za dużo nie będzie. Będę musiał jakiś outfit ogarnąć. Zapomniałem też o bardzo ważnej sprawie, mianowicie serwer i frakcja. Aktualnie mam postać w Vanu na Millerze, jeżeli będziecie zakładać nowe postacie i wam pasuje, to mogłoby tak zostać.
@endipek: Z drugiej strony może trzeba twardo określić frakcję i jak ktoś chce grać, to musi się dopasować, bo nie możemy skakać co chwilę. A jak się okaże, że 80% chce grać gdzie indziej, to się pomyśli. Póki co zapraszam do Vanu Miller :D
@Crystalish: Nie sądziłem że zobaczę jeszcze kiedyś tego typu inicjatywę w trochę obumierającym i zaniedbanym przez twórców, ale wciąż bardzo dobrym Planetside 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miło wspominam plutony [KOTV] w tej frakcji na tym serwerze.
Trochę mój sprzęt nie wyrabia z P2 ale będę robił update do Windows 10. Czytałem kilka komentarzy na youtube że gra chodzi ludziom lepiej po update, no to zobaczymy.
@Crystalish: Nie no, jak już zaczęliście to grajcie tym Vanu. Ja zbyt często teraz nie gram, bo przy tych upałach to jest tragedia, ale zawsze chętnie pomogę i doradzę pod tagiem na mirko. Powodzenia w grze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perun86: Szczerze mówiąc, nie zauważyłem żadnych oznak obumierania gry, jak wczoraj szpilałem to jakieś 1800 osób na serwerze było. Ja kiedyś w Blue Screenie grałem, a później w Suchych Ciuchach, w obu przypadkach z winy Wonzaya :P Jak wczoraj grałem, to było akceptowalnie, no i na pewno lepiej niż kiedyś.
@Crystalish: http://steamcharts.com/app/218230
Ciągle gra dużo osób ale rok temu było 2 razy więcej graczy. Ostatni większy update był dość dawno temu ale to chyba trochę wina prac nad wersją na PS4. Może teraz wezmą się bardziej za wersję PC ale oddanie gry w ręce Daybreak Games, oszczędności, zwolnienia pracowników i odejście wielu osób mocno związanych z jej stworzeniem to niezbyt dobry prognostyk.
Ja próbowałem Hallacka streamującego i nagrywającego głównie World Of
@Crystalish: bądźmy tam gdzie jest umówione. Jak zbierze sie wieksza ekipa to wtedy będziemy sie zastanawiać. A jesli nie to moze uda sie gdzieś podłapać. Jesli i to nie wyjdzie, będziemy mała grupka zaczepno desantowa :P