Wpis z mikrobloga

Jestem nowy w #fpl, takie krótkie pytanie - kiedy zaczną się zmieniać ceny zawodników? Czy przez cały tydzień (aż do drugiej kolejki) będą takie same, czy będą się zmieniać częściej?

Poza tym, czy to normalne, że jeszcze nie widać punktów zdobytych przez rezerwowych (mój rezerwowy bramkarz zagrał, główny nie i powinni się zmienić)?

I odrobinę mniej na temat: jaka jest szansa, że Aguero jutro nie zagra? :P
  • 4
@Lerhond: z tego co czytałem Aguero jest zdrowy i na 99% zagra
co do punktów to spokojnie twoje punkty zostaną doliczone dopiero po jutrzejszym meczu
a co do zmian to zależy czasem jak jakiś zawodnik jest kontuzjowany albo ma czerwoną kartkę to najlepiej zmienić od razu bo cena spada ( im więcej graczy sprzedaje jakiegoś zawodnika tym szybciej cena spada)
W innych przypadkach pośpiech jest złym doradcą i zmiany zazwyczaj robię
@Lerhond: Ceny zmieniają się co 0.1mln (max 0.3 między kolejkami. Zależy to od transferów do i z klubu. Bodajże jeśli zawodnika kupi raz więcej osób niz mialo, to wzrasta cena. Do zweryfikowania, bo nie pamiętam na pewno ;)
Obecnie do wzrostu jest Mahrez (kwestia 2-3) dni. Polecam konto na Twitterze fpl price changes.
@Lerhond: Zmiany cen następują raz dziennie, w nocy. Jeżeli dużo ludzi kupuje zawodnika, cena rośnie, jeżeli sprzedaje, cena maleje. Można patrzeć np. tu: http://www.fplstatistics.co.uk/ jak to wygląda, jeżeli Target zbliża się do 100, to jest duże prawdopodobieństwo wzrostu ceny w nocy o 0.1 (lub spadku gdy Target zbliża się do -100). Jak jest znacznie ponad 100 to zmiana ceny jest prawie pewna.