Wpis z mikrobloga

#jedendobryuczynekkazdegodnia #story #historienazakupach #lidl

Pojechalem z #rozowypasek do lidla. Wysiadam z auta i podchodzi do mnie Pan zul. Tu wlasnie mam problem, chlop widac ze biedny ale w ogole nie smierdzial, nawet alkoholem, szedl prosto, wyslawial sie normalnie tylko glos mu sie lamal.
-przepraszam czy moge o cos zapytac?
-wlasciwie to juz pan pyta...
-no tak....
-spoko pytaj
-boja nie wiem co mam robic, przyjechalem tu do pracy (podal nazwe jednego goscia co ma powiedzialbym mocno srednia firme budowlana i wiem ze ponoc dobry oszust) i obudzilem sie w krzakach bo on mi nie zaplacil. Nie wiem co ze soba zrobic jedyne czego chce to wrocic do domu
-skad pan jest?
-z inowroclawia, chce uzbierac na powrot, nie mam nic, prosze niby tylko o 5zl ale ja nawet #!$%@? nigdy ich panu nie oddam
Oczy mu sie zeszklily, mi sie tez juz dziwnie zrobilo..
-ide teraz do sklepu jak wyjde to do pana podejde
Idziemy do sklepu, moj #rozowypasek pyta co chce zrobic
Mowie ze dziwna sprawa bo gosc widzial ze pale fajke nie zapytal czy dostanie, szczerze powiedzial ze mi '#!$%@? nigdy nie odda tych 5zl'itp
Wzialem jakies bulki, zywiecka w plastrach, wode bo upal taki i te piec zlotych.
Wychodze siedzi na krawezniku i naprawde wyglada jakby mu sie swiat zawalil, ludzi pelno i do nikogo nie podchodzi.
Daje mu te 5zl i to co mu kupilem i mowie zjedz cos.
Chlop sie poplakal, mowi:
-naprawde ja to moge zjesc? O i woda? Boze jak mi #!$%@? wstyd. Przeprosil i podziekowal jeszcze dwa razy wytarl lzy i wyszedl z tego parkingu w strone pkp

rzadko daje pieniadze wole kupic bulke, ten jak walil w #!$%@? to niech ma te kase zamiast oskara bo jak zwyczajnie obojetny mi los pijakow tak od tego bilo taka prawdziwoscia ze postanowilem wydac na niego te ok.10zl

Dajcie plusa zeby karma wrocila, sam jestem w glebokiej dupie i kazdego dnia staram sie zrobic cos dobrego zeby samemu wyprostowac swoje zycie
  • 49
  • Odpowiedz