Wpis z mikrobloga

#popmedia #polityka #polska #duda


Tak przeglądam sobie te wypracowania, co różne "mózgi" piszą, i czasem da się różne perełki wyhaczyć, bo i w takich rzeczach cytują innych ludzi, z innych partii, co jest bardzo pomocne w ocenie ludzi, którzy siedzą na stołkach. #content


komentarz: przecież to wy nam już kochana platformo zafundowałaś prawie drugą Grecję, a Duda stara się ogarnąć cały ten burdel mimo tego, że jego własna partia nie mówi mu do końca, jak wielki jest problem z budżetem.

Potem jest podany cytat jakiejś aktorki, która przemija, ale ma pływ na starsze roczniki( które ją znają), która wyraża swoją opinię i jest to nagłaśniane tylko dlatego, że jest na rękę w mediach partii rządzącej #graniewizerunkiem

kolejny - jakiś Bartłomiej Bodio - kim jest ten partyjny skoczek i co takiego wielkiego osiągnął, żeby w taki sposób się wypowiadać zakładając z góry obrzydlistwa ? (ja bym powiedział, że jest zerem, ale w sumie każdy tak zaczyna. Zaraz, on już tam siedzi dość długo, to chyba o czymś świadczy.)

i te cytaty, z "Polska The Times" wszedłem tam, patrze - wywiad z ludwikiem dornem , tym sprzedajusem. Podziękowałem od razu.

podsumowując :


Nie dajcie się wciągnąć w grę nienawiści. Obserwujcie i wyciągajcie własne wnioski.

Łączyć, nie dzielić.<
  • Odpowiedz