Wpis z mikrobloga

No i stało się. Termalica odniosła pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie. Wiem, że dla wielu śledzących polską piłkę to mało ważna informacja, a sama Termalica to chwilowe zamieszanie w lidze. Jednak dla nas, ludzi z Mielca to naprawdę fajne wydarzenie. Współpraca z tym klubem sprawiła, że wreszcie mogliśmy wykorzystać nowy stadion do czegoś więcej niż druga liga. Spora część mieszkańców pamięta złote lata Stali Mielec, pierwszy w Polsce dwupoziomowy stadion, mecze z Realem po 40 tys. ludzi... Sentymenty są i będą, choć po starym stadionie nie ma śladu, stąd tak duży szum w lokalnych mediach i spora, jak na tak niskiej rangi mecz, widownia. Cieszy fakt, że mogę po pracy obejrzeć sobie nagrany z Canal+ mecz z mojego miasta, gdzie ludzie tak bardzo tęsknią za wyższym poziomem piłki. Chociaż z relacji moich znajomych wynikało, że spotkanie stało na poziomie podobnym do drugoligowych meczy Stali, to cała otoczka, kamery, z 10 wozów technicznych, autobusów, spora grupa dziennikarzy, sprawia, że morda sama się cieszy. Musiałem się tym podzielić, pozdro dla Mielczan, nie mamy się czego wstydzić :) Same pozytywy zbieramy na portalach :) Ekstraklasa wróciła na Podkarpacie. Zdjęcie z hej.mielec.pl

#ekstraklasa #pilkanozna #termalica #mielec
Pobierz
źródło: comment_6UZz7fAcpdbSJuYU8xeVaqkjwPNnnFN2.jpg
  • 2